reaglamour

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

GA.MA Hajvasaló Tourmalin Laser Ion

GA.MA Hajvasaló Tourmalin Laser Ion
2020. január 20.

A legjobb hajvasaló a világon!!! Legalábbis a számomra. Egyszer egy fodrászomnál láttam, ő ajánlotta és már lassan 10 éve megvan!!!! és hibátlanul működik. Szerelem volt már az első használatkor és ez a szerelem azóta is tart. Csodát művel a hajammal, gyönyörű fényes, sima, puha lesz tőle. A tapintása csodás, egész nap simogatnám a hajam. :) Azt a simaságot adja, amit elvárok egy hajvasalótól. Nekem szép szögegyenes lesz tőle. Alapjáraton olyan se nem göndör és se nem egyenes a hajam, és kövezzetek meg, de én úgy érzem, hogy nem is roncsolja annyira, mint a korábbi hajvasalóim. Pedig akkor is használtam hővédőt és hajápolókat. De úgy gondolom, hogy ennél már első áthúzásra is gyönyörű egyenes lesz, és nem 'kínzom' a hajam annyi ideig. Most el tudom mondani, hogy akkor növesztem meg a hajam, amikor akarom, mert nem kell folyamatosan levágatnom a fodrásszal mert tönkremegy a vége, mire újra eljutok hozzá.
Sehova nem megyek néküle, akármilyen utazásra Ő tuti jön velem. :D. Csak ódákat tudok zengeni róla. Láttam kevésbé elégedett használókat is és nagyon sajnálom, hogy nekik nem vált be, nemtudom, hogy mi lehet a probléma, mert én tényleg csak jókat tudok mondani a termékről. Korábban volt Remington és más hajvasalók, de egyik sem érhet a nyomában sem, pedig kategóriájukban azok sem lettek volna rosszak, mégsem tudták ugyanazt tenni a hajammal, mint a Ga.ma. Feleannyira sem volt jó.. Ha lehetne 100 csillagot adnék rá, de mivel csak ötöt lehet, abszolút 5*. :)

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál
2013. február 19.

Hát ez a spirál egy nagy átvágás!!! Egyáltalán nem éri meg az árát. Se nem göndörít (mivel én a göndörítős verzióját vásároltam meg), se nem dúsít, tényleg egy noname kis spirál is lekörözi. Semmi extra hatás, csak úgy van a szempillán és kész. A keféje túl nagy szerintem, én rendszeresen összekenem a szemhéjamat is, bár lehet én vagyok béna, de más -kisebb keféjű spiráloknál- nem fordul elő. Egyáltalán nem ajánlom senkinek, mert csak ráfizetés.. Még jó hogy egy astor lakkal együtt volt 1500 ft. De ha tudom hogy ilyen, akkor inkább meg sem veszem. Az vigasztal, hogy a lakk viszont jó...

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2013. február 4.

Elég problémás bőröm volt - mivel már most mondhatom azt, hogy "volt"- állandó pattanások, mitesszerek, zsíros, fénylő bőr stb.. Rengeteg arclemosót, arcradírt, tonicot próbáltam, a drágától az olcsóig, de egyik sem használt igazán. Aztán már úgy voltam vele, hogy attól a rengeteg vegyszertől - és miegymástól azokban a termékekben - volt tele az arcom mindenféle "szépséggel", ezért kerestem valamit, ami természetes anyagokat tartalmaz, és egyszerűen csak tiszta lesz a bőröm tőle. Némi utánajárás, és véleményolvasás után döntöttem emellett a szappan mellet és örülök hogy megvettem. Már lassan egy éve használom, mert egyszerűen ez a legjobb az arcbőrömnek. Csak ezzel mosom az arcomat, semmi mással. Gyönyörűen rendbe tette a bőrömet. Szép tiszta, sima egyenletes és puha lett tőle. Eddig állandóan alapozóval kentem magam, soha nem mentem sehova nélküle, mert valahogy azzal éreztem magam "biztonságban". De most már nem kell az alapozó. Azt mondhatom hogy a természetes bőröm is szép. És ez nagyon jó érzés. Már a harmadik szappant "fogyasztom" :), de imádom még most is, az illata, a puha habja... isteni. :) Egyszóval csak ódákat tudok zengeni erről a szappanról, mert számomra abszolút mértékben bevált. Szerintem hihetetlenül olcsó, ahhoz képest, amit tud, és hogy nagyon sokáig elég. Ma már csak nevetek magamon, hogy 10 ezreket adtam ki különféle termékekre, miközben, egy kis 500 ft-os szappan rendbe tett mindent. Megérdemli az 5 csillagot!!!!