reaglamour

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál
2013. február 19.

Hát ez a spirál egy nagy átvágás!!! Egyáltalán nem éri meg az árát. Se nem göndörít (mivel én a göndörítős verzióját vásároltam meg), se nem dúsít, tényleg egy noname kis spirál is lekörözi. Semmi extra hatás, csak úgy van a szempillán és kész. A keféje túl nagy szerintem, én rendszeresen összekenem a szemhéjamat is, bár lehet én vagyok béna, de más -kisebb keféjű spiráloknál- nem fordul elő. Egyáltalán nem ajánlom senkinek, mert csak ráfizetés.. Még jó hogy egy astor lakkal együtt volt 1500 ft. De ha tudom hogy ilyen, akkor inkább meg sem veszem. Az vigasztal, hogy a lakk viszont jó...

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2013. február 4.

Elég problémás bőröm volt - mivel már most mondhatom azt, hogy "volt"- állandó pattanások, mitesszerek, zsíros, fénylő bőr stb.. Rengeteg arclemosót, arcradírt, tonicot próbáltam, a drágától az olcsóig, de egyik sem használt igazán. Aztán már úgy voltam vele, hogy attól a rengeteg vegyszertől - és miegymástól azokban a termékekben - volt tele az arcom mindenféle "szépséggel", ezért kerestem valamit, ami természetes anyagokat tartalmaz, és egyszerűen csak tiszta lesz a bőröm tőle. Némi utánajárás, és véleményolvasás után döntöttem emellett a szappan mellet és örülök hogy megvettem. Már lassan egy éve használom, mert egyszerűen ez a legjobb az arcbőrömnek. Csak ezzel mosom az arcomat, semmi mással. Gyönyörűen rendbe tette a bőrömet. Szép tiszta, sima egyenletes és puha lett tőle. Eddig állandóan alapozóval kentem magam, soha nem mentem sehova nélküle, mert valahogy azzal éreztem magam "biztonságban". De most már nem kell az alapozó. Azt mondhatom hogy a természetes bőröm is szép. És ez nagyon jó érzés. Már a harmadik szappant "fogyasztom" :), de imádom még most is, az illata, a puha habja... isteni. :) Egyszóval csak ódákat tudok zengeni erről a szappanról, mert számomra abszolút mértékben bevált. Szerintem hihetetlenül olcsó, ahhoz képest, amit tud, és hogy nagyon sokáig elég. Ma már csak nevetek magamon, hogy 10 ezreket adtam ki különféle termékekre, miközben, egy kis 500 ft-os szappan rendbe tett mindent. Megérdemli az 5 csillagot!!!!

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2013. január 31.

Hát ez a lakk..!!!! Valami isteni!!! Hihetetlenül gyorsan megszárad, és ezt IMÁDOM! Sok lakkra ráírják, hogy egy perc alatt szárad, aztán mégis kell neki az 5-10 perc! Na hát ez tartja az egy percet az biztos, pedig nincs ráírva. :))
Mindig igyekszek gyorsan száradó körömlakkokat venni, mert türelmetlen vagyok, nagyon sokszor belenyúlok, és aztán meg moshatom le, mert zavar.. De ezzel, mindez a múltté..! Annyira örülök hogy megvettem! Nálam a lakk tartósságát is megnöveli, ami szintén egy plusz pont, de nálam a gyors száradásért kapja meg az öt csillagot, de 10-et is adnék rá, ha lehetne.Szóval bátram ajánlom mindenkinek, mert abszolút megéri az árát. Eddig ez a legjobb fedőlakk, amit próbáltam, és azt hiszem elég jó barátok maradunk. Ha pedig elfogy, biztos ez lesz az amit újra fogok vásárolni.