realet

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Naava Skin Harmony Bőröröm Testápoló

Naava Skin Harmony Bőröröm Testápoló
2019. október 21.

Hosszú hónapok tesztelése után eljutottam oda, hogy véleményezzem ezt a kencét :)
Rólam elöljáróban annyit, hogy nagyon nem vagyok egy testápolózós nőszemély, vagyis igen nehéz rávennem magam erre a plusz folyamatra minden nap. Eddigi testápolóimmal egyébként pont az volt a bajom, hogy hozzászokott a bőröm, és ha elmaradt a kenés, akkor rögtön beütött a szahara.
Ezzel a NAAVA-val viszont az tűnt fel, hogy ha 1-2 napot kihagyok, akkor is kellemesen hidratált marad a bőröm a zuhanyzások ellenére, szóval sokkal hosszabb távú a hatása, mint eddig bármelyik testkencémnek. Amit imádok még benne, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem kell perceket várni, hogy magamra húzhassam a szűk farmert.
Használtam már szőrtelenítés után is rögtön, és tádámm: semmi irritációt nem okozott, hanem pont, hogy gyönyörűen lenyugtatta az epilátor által sokkolt bőrömet. Az illata púderes-kellemes, a legjobban a párom szereti - rajtam :)

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. február 20.

Én is használom, és szeretném megvédeni az illatanyag miatt: ha egy krém valóban tartalmaz argán-olajat, elkerülhetetlen, hogy annak a jellegzetes szaga átüssön a terméken (nem kellemes). Ezért a gyártók kénytelenek egy másik, kompenzáló illatanyaggal kiegészíteni, amitől máris kellemesebbé válik a használata.
(Megjegyezném, hogy én sem szeretem az illatosított arcápolókat, sőt, az egyik Vichy terméktől egy hétig potyogtak a könnyeim, annyira zavarta a szemem a benne lévő illatanyag, pedig még csak a szemem környékére sem kentem.)
Ezzel a krémmel, ráadásul szemkörnyéken, nem volt semmi negatív tapasztalatom, irritációm, ellenben nagyon kellemesen hidratál. Én kifejezetten este szeretem használni, mintegy lezárva az amúgy szérumokból álló rutinomat. A másik kedvenc felhasználási módom a nyak: a szemkörnyék és a nyak vékony bőre ugyanis nagyon hasonló felépítésű, ezért kifejezetten jót tesz a nyak bőrének, ha szemkörnyékápolóval kényeztetjük. Na most ez a művelet egy másik, 15ml-es, pirinyó szemkörnyékápolóval drága móka lenne, de ezzel az 50 ml-es NAAVA-val már merem kenni és kifejezetten simább, feltöltöttebb lett tőle a nyakam bőre is. Ajánlom!

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2018. november 24.

10 csillag. Nem túlzok.
Puszta kíváncsiságból vettem meg, pont, mint a legtöbb Deciemes termékemet. És eddig a legnagyobb változást ő okozta a bőrömön, ráadásul azonnal és tartósan (3 hete használom, napi 1x).
Többlépcsős esti rutin részeként használom, a hyaluronsav után és a végső, lezáró krém előtt. Pár csepp elég belőle, picit bizsereg helyenként a bőröm tőle, de ez egyrészt nem kellemetlen, másrészt gyorsan elmúlik.
Másnap reggeli eredmény: totálisan balanszban lévő, hidratált arc, sehol egy párnagyűrődés-nyom, sehol egy sötét karika a szemek alatt. És most jön a még meglepőbb: még este is ugyanolyan frissen nézek ki, mint reggel, még a szemem alatti rész sem szárad ki, így konkrétan még a nevetőráncaim sem jönnek elő a nap végére. Ja, és nem használok alapozót, BB krémet már jó ideje az Ordinary és Niod termèkeknek hála, szóval 38 évesen a bababőr és a friss tekintet igen jó ajándék. :)

1 ÖSSZETEVŐ