realet

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Naava Aqua Moments Arctisztító Gél 3in1

Naava Aqua Moments Arctisztító Gél 3in1
2020. március 2.

Bevallom. már egy éve van egy ilyen lemosóm, de egészen sokáig nem mertem kipróbálni, mert megijesztett az INCI elején terpeszkedő Sodium Laureth Sulfate. Viszont trixie véleménye felkeltette a kíváncsiságomat és üsse kő alapon egy lagzi után, amikor az átlagosnál összetettebb sminktől kellett megszabadulnom egy hajnali órán, vettem a bátorságot és a kiforrott double cleanse módszeremet sutba dobva csak ezzel átmostam a vizes arcomat. Először is: eléggé habzott (helló SLS), kicsit tisztítószer illata is volt eközben (csendben pánikoltam), s mivel szempillaspirál is volt rajtam, simán nekimentem a szememnek is vele. Nyilván csípte picit, de ezt minden habzó lemosónál átélem. Fél perc habos arcmosás után lemostam és tádámm: zéró, de tényleg zéró sminkmaradvány az arcomon, semmi nyoma a szempillaspirálnak, szupertiszta bőrérzet húzódás nélkül. Persze azonnal rátoltam az aloe-s toneremet (Secret Key), biztos ami tuti, majd a szokásos esti rutin jött: The Ordinary Buffet with Coprper + Monu Skin Night Renewal Complex arckrém. És alvás.
Reggel kipihent, egységes színű, nem zsírban tocsogó, hanem kellemesen hidratált bőr fogadott, és az előző este felfedezett 3 pattanáskezdeménynek SEMMI, de semmi nyoma nem volt. A bőr alatti kis összetömörülések is teljesen eltűntek, a bőrfelszínen pedig sem pirosság, sem bármilyen ráutaló nyom nem látszott.
Azóta is lelkesen használom esténként a double cleanse helyett. Ráadásul a Foreo Lunával is imádják egymást, így a bőröm köszöni, remekül van :)

Naava Skin Harmony Bőröröm Testápoló

Naava Skin Harmony Bőröröm Testápoló
2019. október 21.

Hosszú hónapok tesztelése után eljutottam oda, hogy véleményezzem ezt a kencét :)
Rólam elöljáróban annyit, hogy nagyon nem vagyok egy testápolózós nőszemély, vagyis igen nehéz rávennem magam erre a plusz folyamatra minden nap. Eddigi testápolóimmal egyébként pont az volt a bajom, hogy hozzászokott a bőröm, és ha elmaradt a kenés, akkor rögtön beütött a szahara.
Ezzel a NAAVA-val viszont az tűnt fel, hogy ha 1-2 napot kihagyok, akkor is kellemesen hidratált marad a bőröm a zuhanyzások ellenére, szóval sokkal hosszabb távú a hatása, mint eddig bármelyik testkencémnek. Amit imádok még benne, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem kell perceket várni, hogy magamra húzhassam a szűk farmert.
Használtam már szőrtelenítés után is rögtön, és tádámm: semmi irritációt nem okozott, hanem pont, hogy gyönyörűen lenyugtatta az epilátor által sokkolt bőrömet. Az illata púderes-kellemes, a legjobban a párom szereti - rajtam :)

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. február 20.

Én is használom, és szeretném megvédeni az illatanyag miatt: ha egy krém valóban tartalmaz argán-olajat, elkerülhetetlen, hogy annak a jellegzetes szaga átüssön a terméken (nem kellemes). Ezért a gyártók kénytelenek egy másik, kompenzáló illatanyaggal kiegészíteni, amitől máris kellemesebbé válik a használata.
(Megjegyezném, hogy én sem szeretem az illatosított arcápolókat, sőt, az egyik Vichy terméktől egy hétig potyogtak a könnyeim, annyira zavarta a szemem a benne lévő illatanyag, pedig még csak a szemem környékére sem kentem.)
Ezzel a krémmel, ráadásul szemkörnyéken, nem volt semmi negatív tapasztalatom, irritációm, ellenben nagyon kellemesen hidratál. Én kifejezetten este szeretem használni, mintegy lezárva az amúgy szérumokból álló rutinomat. A másik kedvenc felhasználási módom a nyak: a szemkörnyék és a nyak vékony bőre ugyanis nagyon hasonló felépítésű, ezért kifejezetten jót tesz a nyak bőrének, ha szemkörnyékápolóval kényeztetjük. Na most ez a művelet egy másik, 15ml-es, pirinyó szemkörnyékápolóval drága móka lenne, de ezzel az 50 ml-es NAAVA-val már merem kenni és kifejezetten simább, feltöltöttebb lett tőle a nyakam bőre is. Ajánlom!

1 ÖSSZETEVŐ