realet

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Naava Hernyóselyem Párnahuzat, Párnakendő Mulberry Silk

Naava Hernyóselyem Párnahuzat, Párnakendő Mulberry Silk
2020. november 5.

Egy ajándékcsomag részeként kaptam, először nem is értettem, miért jó egy selyemkendő, amit a párna “alvós” oldalára teszel, és párna hátulján megkötözöd.
Muszáj volt kipróbálnom. Tényleg stimmelt minden, amit a kis prospektusban írnak róla: leginkább annak örültem, hogy oldalalvóként végre nem gyűrtem szét az arcomat reggelre. Valóban szebb, kipihentebb bőr néz vissza rám reggelente a tükörből, amikor használom. Márpedig minden éjjel használom, beszereztem egy második példányt is :D
Ami nagyon nagy plusz, hogy a hajam sem zsírosodik olyan hamar azóta, és sokkal szebb fénye lett.
De ha mindez csak ígéret maradt volna, akkor is megbocsátanám, mert egyszerűen mennyei rajta aludni. Totál arisztokratikus érzés. Már csak az hiányzik, hogy ágyba hozzá a reggelit :)

Naava Aqua Moments Arctisztító Gél 3in1

Naava Aqua Moments Arctisztító Gél 3in1
2020. március 2.

Bevallom. már egy éve van egy ilyen lemosóm, de egészen sokáig nem mertem kipróbálni, mert megijesztett az INCI elején terpeszkedő Sodium Laureth Sulfate. Viszont trixie véleménye felkeltette a kíváncsiságomat és üsse kő alapon egy lagzi után, amikor az átlagosnál összetettebb sminktől kellett megszabadulnom egy hajnali órán, vettem a bátorságot és a kiforrott double cleanse módszeremet sutba dobva csak ezzel átmostam a vizes arcomat. Először is: eléggé habzott (helló SLS), kicsit tisztítószer illata is volt eközben (csendben pánikoltam), s mivel szempillaspirál is volt rajtam, simán nekimentem a szememnek is vele. Nyilván csípte picit, de ezt minden habzó lemosónál átélem. Fél perc habos arcmosás után lemostam és tádámm: zéró, de tényleg zéró sminkmaradvány az arcomon, semmi nyoma a szempillaspirálnak, szupertiszta bőrérzet húzódás nélkül. Persze azonnal rátoltam az aloe-s toneremet (Secret Key), biztos ami tuti, majd a szokásos esti rutin jött: The Ordinary Buffet with Coprper + Monu Skin Night Renewal Complex arckrém. És alvás.
Reggel kipihent, egységes színű, nem zsírban tocsogó, hanem kellemesen hidratált bőr fogadott, és az előző este felfedezett 3 pattanáskezdeménynek SEMMI, de semmi nyoma nem volt. A bőr alatti kis összetömörülések is teljesen eltűntek, a bőrfelszínen pedig sem pirosság, sem bármilyen ráutaló nyom nem látszott.
Azóta is lelkesen használom esténként a double cleanse helyett. Ráadásul a Foreo Lunával is imádják egymást, így a bőröm köszöni, remekül van :)

Naava Skin Harmony Bőröröm Testápoló

Naava Skin Harmony Bőröröm Testápoló
2019. október 21.

Hosszú hónapok tesztelése után eljutottam oda, hogy véleményezzem ezt a kencét :)
Rólam elöljáróban annyit, hogy nagyon nem vagyok egy testápolózós nőszemély, vagyis igen nehéz rávennem magam erre a plusz folyamatra minden nap. Eddigi testápolóimmal egyébként pont az volt a bajom, hogy hozzászokott a bőröm, és ha elmaradt a kenés, akkor rögtön beütött a szahara.
Ezzel a NAAVA-val viszont az tűnt fel, hogy ha 1-2 napot kihagyok, akkor is kellemesen hidratált marad a bőröm a zuhanyzások ellenére, szóval sokkal hosszabb távú a hatása, mint eddig bármelyik testkencémnek. Amit imádok még benne, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem kell perceket várni, hogy magamra húzhassam a szűk farmert.
Használtam már szőrtelenítés után is rögtön, és tádámm: semmi irritációt nem okozott, hanem pont, hogy gyönyörűen lenyugtatta az epilátor által sokkolt bőrömet. Az illata púderes-kellemes, a legjobban a párom szereti - rajtam :)

1 ÖSSZETEVŐ