Reance

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus
2019. október 13.

Olcsó és nagyon jó kis tus, könnyű vele bánni. Jó az ecsete, viszonylag jól pigmentált és nem is hagy nyomot a felső szemhéjon. Lemosni is könnyű. Biztosan újra veszem ha elfogy majd.

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2019. október 13.

Uriage Hyséac K18 mellé vettem kiegészítésnek. Tényleg teszi a dolgát, ha kijön egy pattanás akkor éjszakára kenek rá vékonyan és reggelre már "meg is érik". A krém nélkül napokig nőne a fájdalmas pukli, de így sokkal hamarabb túl vagyok rajta és hamarabb el is tűnik. Állagra agyagos, ragacsos, szóval vigyázni kell, hogy a párnát össze ne kenjem vele. Ha esetleg nap közben itthon vagyok (pl. hétvégén), akkor reggel felkenem és este mosom le.

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2019. október 13.

Általában zsíros és száraz is a bőröm, emiatt kerestem olyan terméket, ami pattanásos bőrre való és hidratál. Így esett a választásom erre a krémre. Lassan egy hónapja használom minden este lefekvés előtt az Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír termékkel együtt. Először az arcradírral tisztítom meg az arcomat, majd miután lemostam és szárazra töröltem, bekenem az arcomat Hyséac K18 krémmel. Ennyi idő után azt tapasztalom, hogy sokkal szebb, tisztább lett a bőröm és hidratált. Természetesen pattanások ezután is lesznek, nekem ez leginkább a ciklusomtól függ. Olyankor pedig az Uriage Hyseac SOS Paté Pasztát használom, ami szintén remekül működik.