rebecca12

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1 ELADÓ KRÉM

L'Oreal Telescopic False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Telescopic False Lash Szempillaspirál
2021. november 2.

Csoda spirál!! Először picit megijedtem, amikor megláttam a keféjét, sosem találkoztam még ilyennel és őszintén nem is vártam tőle sok jót, olyan kis vékony. Hát óriási meglepetést okozott, életem egyik legjobb spirálja, egyszerűen brutálisan hosszúak lesznek tőle a szempilláim összeragadt hatás nélkül, extra fekete és nem pereg, szuper tartós. Egy álom

Marc Jacobs Daisy Dream EDT

Marc Jacobs Daisy Dream EDT
2021. november 2.

Nem az én illatom. Nem is az én világom, imádom az édes, vaníliás illatokat és nem rajongok a kókuszért, ezzel szemben ez pont egy kókuszos-gyümölcsös púderesebb illat.
Egyszer egy reptéren érthetetlen okokból erre esett a választásom, valószínűleg éppen kitaláltam, hogy “18 évesen már ciki édes parfümöt hordani”😂🤦🏽‍♀️ hát nem!
Egyszerűen nem szeretem és nem illik hozzám, összesen kb kétszer használtam, viszont egy 30-40-es éveiben járó nőn szerintem kifejezetten jól állna.
Összességében 3 csillag, mert nem szeretem, de nem ő tehet róla:(

Valentino Donna Born In Roma EDP

Valentino Donna Born In Roma EDP
2021. november 2.

Végreeeee megtaláltam a parfümöt, amit el bírok viselni magamon a mindennapokban. Általában egész nap érzem magamon a többi parfümöm illatát, ami számomra baromi idegesítő, de ehhez nagyon gyorsan hozzászokott az orrom, ezért szívesen viselem. A tartósságával is elégedett vagyok és nekem a csomagolása is nagyon bejön:)