Rebeka99

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation
2019. április 18.

Valóban vízálló, de nekem sajnos erős alákrémezés és primer után is sok az arcomnak. Valahogy túlszárítja, összegyűlik az arcomon néhol csomókban, úgyhogy sajnos nekem nem vált be a vízhiányos bőrön. Ecsettel nem nagyon tudtam eldolgozni szépre, mert túl sűrű volt, és bár matt finishre száradt de az nagyon maszkhatású volt, nem tetszett sajnos.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2019. április 18.

Tudja minden körülmény között amit ígér, úgyhogy egy kiváló termék. Valóban bírja a párát és az olajosabb szemhéjon is jól tapad, de nem ül bele a festék a redőkbe, és 16 óra múlva is a smink ugyanolyan mint reggel. Nagyon kevés kell belőle, de ujjbeggyel jól szét lehet dolgozni, szerintem mennyiségileg évekig használható és a legjobb barát lesz.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2019. április 18.

Régóta kerestem a megfelelő korrektort, és szerencsére ajándékba kaptam egyet kipróbálásra a színemben. Leszámítva hogy pumpás és így elég sok anyagot pocsékol hiába, nekem nagyon bevált a sötét karikáimra. A ráncokba ez a korrektor ül bele a legkevésbé, úgyhogy mindenképp újra fogom venni. Full fedése van, bár nekem kicsit túl sok is, de legalább a sötét foltokat kiüti. Egy kis idő múlva magától mattra szárad, de én picit a tartósság miatt szoktam rá púderezni.