Rebellis

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ex Nihilo Cuir Celeste

Ex Nihilo Cuir Celeste
2022. május 20.

Teljesen hasonló benyomásaim voltak, mint barni8-nak. Mielőtt olvastam volna az ő írását, az első ami eszembe jutott, hogy szép, csoda szép! Légies, kifinomult, rendkívül elegáns illat. Szinte öltöztet. Nem találkoztam még ilyennel, sok luxus illatot próbáltam már, de ez királynőként illetve tündérként magasodik föléjük. A bőr olyan extrán lüktet az egész illat mélyén, hogy az fantasztikus, fölötte pedig táncolnak a növények, virágok. Tényleg csoda szép illat.
Valószínűleg Quentin Bish ízlése bejön nekem, mert Essential Parfums - Bois Imperial művét is nagyon szeretem, bár a két illatban csak Bisch orra közös.

Ex Nihilo-ékról annyit, hogy 2 ml-es mintát rendeltem és fizettem, viszont 7,5 ml-es utazó kiszerelést kaptam.

Zoologist Chameleon EDP

Zoologist Chameleon EDP
2022. május 20.

Kifújáskor a '90-es évek valóban benne van, az Impulse Incognito vagy talán a lila Limara-nak voltak hasonló jegyei. A nagymama illat is felbukkan benne, csatos retikülben lapuló illatosított ruhazsebkendő. De aztán megérkezik a nyár is, a szikrázó napsütés, egzotikus tájak, buja növények, színek, óceán felől érkező fuvallat. Ahogy változik az illat, megszelídül, nekem alapvetően tetszik, szerintem lehet jól viselni. Az összes tengerparti nyaralásom esszenciája.
Nem kedvelem a virágillatú parfümöket, de ezt alkalmanként szívesen viselném.
Sajnos rajtam egyik Zoologist illat sem tart 1-2 óránál tovább.

Zoologist Tyrannosaurus Rex

Zoologist Tyrannosaurus Rex
2022. május 20.

Brutalitás, nyers erő, vadállat parfüm. Engem elragadnak az ilyen bonyolult, nehéz szerteágazó, provokatív illatok. Ami eszembe jut róla: füst, izzás, ásványkincs, karaván, sötétségen átszűrődő tompa fények, melegség, kábulat, leopárd bőr, nem teljesen lerágott csontok.
Sajnos az én bőrömről 1-2 óra alatt elillan.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ