rebus

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Cosrx Master Patch Original Fit Pattanás Elleni Tapasz

Cosrx Master Patch Original Fit Pattanás Elleni Tapasz
2023. december 30.

eddig a dm/rossmann saját márkás tapaszait használtam, azokat általában egész éjszakára fenn hagytam a problémás területen, de sokszor tapasztaltam, hogy reggel mikor leszedtem, mintha semmi sem történt volna (nem minden alkalommal, de elég sokszor ez történt). emiatt gondoltam tegyünk egy próbát ezzel a termékkel. bár az ára borsos, azt kell mondjam, megéri. nekem a felhelyezéssel-leszedéssel sem volt eddig problémám, hatásos, pár óra alatt többet ért el nálam, mint az olcsóbb társai. csak az ára miatt vonok le egy csillagot, azonban még így is biztos, hogy újra fogom venni.

Isana Szárazsampon All Hair Types

Isana Szárazsampon All Hair Types
2023. december 25.

az illata nagyon jó, a hatása sem rossz, bár talán jobban látszik hogy fehér réteget hagy a hajamon... nekem a dm saját márkás valahogy összességében jobban bejött.

Balea Body Vazelin

Balea Body Vazelin
2023. december 25.

a hideg, szeles idő miatt kicserepesedett ajkaimat egyetlen éjszaka alatt rendbe hozta, csak pislogtam, hogy ez tényleg ennyire jó, ilyen jó áron? + én a körömágybőrre is használom, azóta az is sokkal szebb állapotban van.