Rebuska

Regisztráció dátuma: 2015. július 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. július 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Sminkfixáló Spray

Alverde Sminkfixáló Spray
2018. január 31.

illata nem tetszik, ha az alapozóra fujom, 10 perc es le jon mindenestol, Mindent le szed. De ha az alapozó alá fújom, hagyom meg száradni, utánna alapozózok, akkor egész jo. Nem tokeletes, ujra nem veszem mert szerintem ilyen árban találok más fix. sprayt, viszont egy hangyanyit jobban tart a smink tole mint nelkule, de tenyleg csak egy lehelletnyivel jobban. A tartást én inkább a szemem kornyékénél vettem észre, nelkule a spirlál nkm fel tapad, viszont ezzel a spray-el nem kenodnek szet a dolgok a szemem kornyeken. (persze csak alap+korrektor+ceruza/tus+spirál) szemhéjpuderrel még nem mertem probalni. 1 csillag mert olcso +1 mert a szememnél valamit tart a smink.

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító
2018. január 31.

Illata csodás, enyhe. Színei visszafogottak, de egeszen jol pigmentáltak (ár arányhoz képest) tartós, es csillog. Ami negatívum lehet a zsíros boron. De nekem absolut bevált, ha az ember nem viszi tulzásba akkor nagyon szep a eredmény. Én valamikor csak az eggyik szint használom, de altalában ossze keverem...a leg világosabb szín még talán highlighter-ként is jol jon.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. január 31.

Az illata valami mesés, igazi rózsa. Nekem sokáig meg marad az illata, de mivel alapbol kombinált a borom, kicsit nehéz neki, ezert sem használom minden nap. Viszonylag hamar beszívodik, nem hagy semmilyen ragacsoos érzetet, puha es sima utánna a borom. Csodás. Drágáltam, de igazán meg éri, es én hajvégápoló-ként is használom, ennek ellenére még mindig nem fogyott el. (8honap alatt) Ja, és imádom ezt a pipettás megoldást, éppen azon agyalok, hogy valami ilyes-féle alapozót is be kéne szerezni.