Reci81

Regisztráció dátuma: 2013. május 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Jean Desprez Bal A Versailles

Jean Desprez Bal A Versailles
2021. július 11.

Kicsit féltem töle, mert sokan lepacsuliztak es mert illatolas nélkül rendeltem meg elöször ez EDT majd EDP valtozatot. Nagyon kellemes csalodas söt mondhatni szerelem, nem tudom elfogult vagyok-e hiszen Michael Jackson is ezt hasznalta, de talan meg sem, hiszen a Tom Ford Black Orchidot akarmennyire is akartam szeretni borzasztoan viselkedett a boromon. Ez valami mennyei, rajtam kifejezetten csokolade is erzodik vaniliaval szantallal keveredve. Talan inkabb teli illatnak mondanam, de most annyira szerelembe estem, hogy most a melegben is ezt fujom magamra. Jelenleg biztosan kiütötte a korabbi utolso par heti signatureom ami teljesen mas jellegu viragos konnyed. AZ EDT is hihetetlenul tartos az EDP- t meg nem bontottam fel. Az üveg is gyönyörü, csak csodalom, amulok és bamulok. 😍 Két nap mulva érkezik a parom, nagyon kivancsi leszek mi lesz a reakcioja😊 természetesen 5 csillag❤️

Astor Lift Me Up Anti-Aging BB Krém SPF20

Astor Lift Me Up Anti-Aging BB Krém SPF20
2021. június 25.

Kifejezetten jo a problémàs mindentöl kifényesedö börömnek. Hihetetlen... pedig nekem semmi nem jo :)

Caudalie Kéz- és Körömápoló Krém

Caudalie Kéz- és Körömápoló Krém
2021. január 29.

Ajàndékba kaptam a fönökömtöl és valami csoda, biztosan újra veszem, ha elfogy. Nem zsírosít és isteni illata van. Elvileg a körmöt is àpolja.