recsein

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Terra Naturi Körper Öl Jojoba

Terra Naturi Körper Öl Jojoba
2014. október 10.

Beleszerettem! :) Mikor megvettem nem tudtam, hogy különösebb illata is lesz, csak egyszerűen jojobaolajat szerettem volna venni, csak itthon vettem észre, hogy mandula- és napraforgóolaj is van benne+egy pici parfüm. Enyhe, de isteni illata van! Pihepuha lettem tőle! Ez most az egyik kedvencem a fürdőszobában!

Martina Gebhardt Young&Active Arctej

Martina Gebhardt Young&Active Arctej
2014. július 14.

Szuper!
Gyorsan beszívódik! Isteni az illat, egy picit hasonlít a Dr. Hauschka színezett arcápolójához (gyógynövényes), csak enyhébb és picit rózsa beütése van.
Egy gyógyszertárban ajánlották nekem. Az asszisztens hölgy is erre tért át Dr. Hauschkáról...Az összetevőik nagyon hasonlóak...+Barátságosabb az ára.
Csak annyit mondanék még, hogy 30 éves vagyok, sokat dolgozom, már megjelent a homlokomon 2 ránc, másnapra az egyik kisebb eltűnt!! (A tonikjával együtt használom).
Nagyon jó az adagolója, az üvegcse egyébként kerámia :)(nem műanyag ahogy képről gondolná az ember).

Garnier Mineral Sensitive Deo Spray

Garnier Mineral Sensitive Deo Spray
2014. január 12.

Imádom az illatát! Régóta ezt használom, kedvenc! Lehetne tartósabb a hatása, sajnos pár óra után, nem árt újra használni ezért 4-es, az illat 5.