RedDemon

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2014. július 9.

Egyáltalán nem látok semmi változást e krém használata közben, pedig nincsenek sem súlyos ráncaim, sem karikáim, kenem-kenem, de a bőröm be se tudja szívni rendesen, és egyáltalán semmit nem csinál, legalábbis rajtam.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2014. július 9.

Szerencsére nekem nem olyan vészesen sötétkarikás a szemem, viszont annyira áttetsző a bőröm, hogy az apró hajszálerek átütnek a szem alatti területen, és ettől elég beteges az ábrázatom. Ez a termék pont erre született, hogy a nem túl súlyos szem alatti állapoton enyhítsen. Szoktam használni bőrhibákra is, egész jól teljesít, de fixálni kell, mert egy melegebb napon könnyen elmászik.

Ebelin Korongvatta

Ebelin Korongvatta
2013. december 20.

Kizárólag csak ezt vagyok hajlandó használni, annyira jó! Normálisan el vannak vágva a korongok, rosszul tudok lenni attól, amikor a szélüknél nincsenek elkülönítve, de ennél még sosem fordult elő. Jó barátom zselés tusvonal letörléshez és csillámos körömlakk eltávolításához. Hamar összebarátkozik a szemfesték-és a körömlakklemosóval is, de nem nyeli el őket. Csillámos körömlakk lemosásánál nem foszlik szét, szépen egyben marad, így nem kell már a hajamat tépni az idegtől, hogy egy fél csomag korongot kell elhasználnom egy körömlakklemosáshoz. Megy az öt csillag, mert nem hiszem, hogy a drágább korongok ennél jobban tudnának teljesíteni, így abszolút megéri ezt megvenni, főleg a nagy kiszerelést, mert még az is nevetségesen olcsó ehhez a minőséghez.