Reddiamond

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Yves Rocher Cuir De Nuit EDP

Yves Rocher Cuir De Nuit EDP
2019. szeptember 16.

Egész kellemes vaníliás illat. Szerintem egy parfümnek kicsit rafináltabbnak kellene lennie. Egész intenzív az illata, melyet a 2 óra múlva is rendesen érzek. Az ára húzós.

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP
2019. szeptember 10.

Semmi extra. Egyszerű - átlagos edp minőség illatban és tartósságban is. Túlárazott. Csak a kivitelezése és összetevői miatt kap 2-est, az 1-es helyett.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. június 27.

A kolleagnőim ajánlották. Megnéztem kapcsolódó tesztelő videókat róla. Utána itt is elolvastam a tapasztalatokat. Így most JOY napokon 2 db-t vettem belőle.
Csokoládé barnát vettem beőle. Először óvatosan kentem fel, nehogy túlszaladjak. A felkenéshez segítségül hívtam egy kicsi ecsetet is, amit rúzs felkenéséhez szoktak használni. Felkenve fekete lett, így kicsit megijedtem, s nem hagytam fent még 20percig sem. A használati utasítás ellenére én lemostam, mert nem kentem fel annyira vastagon, hogy le tudjam egyben húzni. De a lemosás után is szépen fent maradt, kellemes csoki barna lett a szine, nem túl erősen, de elsőre elég is volt. Kicsit még kiegészítettem ceruzával. Így aludtam, jól bírta az éjszakát. :) Köv. nap is szép volt, viszont az esti arclemosásnál lejött. Következőleg tovább hagyom fent. Eddig tetszik.

Update: volt már rajtam 2 órát. Ha nagy a meleg, nem marad fent annyira 2 óra után sem. Viszont egész estén keresztül (vele aludva) viselve, majd reggel eltávolítva jó az eredmény. Bár nagy melegben az izzadság fokozódása miatt, csökken a tartóssága.

1 MÁRKA