Reddiamond

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Apivita Aqua Beelicious Hidratáló Krém Rich Normál/Száraz Bőrre

Apivita Aqua Beelicious Hidratáló Krém Rich Normál/Száraz Bőrre
2020. június 22.

Tesztert kaptam belőle. Nem írták rá, hogy ne tegyük a szem környékére. Megtettem. Sajnos. Elkezdte csípni. Azonnal lemostam. De sajnos annyira irritált, hogy utána 2 db már bejáratott krémmel is próbálkoztam, de szintén csíptek. Végül úgy döntöttem, hogy egy darabig nem teszek rá semmit. Ez kb 1,5 óráig tartott. Majd rátettem az Uriage bana foltok elleni, nappali krémet, ami egy óráig teljesen rendben maradt, majd 1 óra múlva szintén érzem, hogy csípi valami. Ekkor hívtam fel a forgalmazót s kértem tanácsot, mert én még így soha sem jártam. Nagyon segítőkészek voltak. Javasolták, hogy tegyek rá Cica krémet. Szerencsére volt is otthon. S ettől már jobban lett a bőröm. Másnapra viszont csúnyán megereszkedett ott a bőr...nem győztem hidratálni. Harmadnapon is olyan csúnya volt a bőröm, így szakemberhez fordultam, aki szépen rendbetette a bőröm. Kérdeztem tőle, hogy miért alakulhatott ki ez a helyzet, mire azt mondta hogy: valami annyira irritálhatta a bőröm, hogy ilyenkor a bőr vizzel igyekszik kitisztítani magából a nem odavalót, amitől megnyúlt a bőr, s idő kell míg visszaáll a helyére..... A kezelés amit kaptam: egy mélytisztítás és egy tű nélküli mezoterápia. Csodát tett. :)
Viszont emiatt nekem ez - csillag lenne, ha lenne olyan fokozat...de mivel nincs, így marad az 1 csillag.

Garnier Mineral Action Control+ 96h Deo Spray

Garnier Mineral Action Control+ 96h Deo Spray
2020. június 15.

Nekem a Garnier Mineral deok közül ennek az illata a legtartósabb és legintenzívebb ill. a hatása is a legerősebb. Nekem nem tart 96 óráig, még egy napig sem, h az ember lánya olyan mozgást végez, ami közben megizzad... amihez nekem nem kell edzőterembe menni, mert simán produkálom bevásárlásból hazafele jövet is a megpakolt szatyrokkal. De ha otthon marad az ember, s nem végez intenzív testmozgást, akkor reggeltől későestig kitart a védelem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én
izzadósabb tipus vagyok. Összességében én újra fogom venni, mert ezzel vagyok legjobban megelégedve.

Garnier Mineral Action Control Thermic 72H Izzadásgáltó Dezodor

Garnier Mineral Action Control Thermic 72H Izzadásgáltó Dezodor
2020. június 10.

Kellemes púderes illata van. Nekem a szokásos Garnier mineral teljesítményt hozza. Egyedül nekem sajnos egyik deo sem elég, mert izzadós vagyok. Így emellé is kell másikat használnom. Lehet újraveszem, ha akció lesz.

2 MÁRKA