Reddiamond

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. május 17.

Nekem bevált.Kb egy bő hónapja, naponta használom esténként a T vonalban. Reggelre a homlokom puha. Segít csökkenteni a miteszereket. A géles állaga miatt egyszerűbb felvinni mint a vízszerű PC BHA folyadékot. A Revox BHA géljét is próbáltam, de ez nekem jobban bevált. Maradok ennél.

Adrienne Feller Shine Intenzív Táplálókrém

Adrienne Feller Shine Intenzív Táplálókrém
2022. április 13.

Mintát kaptam belőle. Az illata inkább a H. Spring család illatához hasonlít, friss az illata. kb 1,5 éve használom, próbálgatom az AF termékeket. Nekem eddig a Rose Luxe kollekció vált be legjobban, mert egyedül az nem okozott irritációt a H. spring és a P. Homme igen. Ezt kb.: 2 hete tesztelem. Csak a szemem köré teszem, mert ott extra száraz a bőröm. A Rose tápláló krémje ennél sokkal könnyebb. Ez sokkal olajosabb. Rendesen meglepődtem, mert nem számítottam, hogy ennyire gazdag lesz értékes olajban. Nagyon takarékos emiatt, mert elég vékonyan felkenni és hosszan hidratál. Éjszakára mehet vastagabban is. Jelentem, nem okoz irritációt. Szuper termék, de teljes árban soha nem tudnék ennyi pénzt kiadni érte, emiatt 4 csillag.

Uriage Age Protect Multi-Action Eye Contour Szemránckrém

Uriage Age Protect Multi-Action Eye Contour Szemránckrém
2021. december 17.

Tegnap reggel kezdtem használni. Totális csalódás. Megbántam, hogy megvettem. Gyorsan felszívódik, de sokat kell fellenni, hogy érezhető hidratáló hatása legyen.... viszont, akkor morzsalékban jön le... :/ sminkelni nem lehet rá, pont emiatt... vagy csak nagy kínlódás árán... Iszonyat bosszantó, ennyi pénzért...
Egyéb tapasztalatról / hatásról nem tudok beszélni. Elhasznàlom esténkènt más krémmel kombinálva, mivel kidobni nem szeretnèk ennyi pénzt. De tuti nem veszem újra.

2 MÁRKA