reddie

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alterra Bio Homoktövis & Bio Argánolaj Krémtusfürdő (régi)

Alterra Bio Homoktövis & Bio Argánolaj Krémtusfürdő (régi)
2020. május 4.

Rossmann kártyás ajándékként kaptam. Még engem is megoszt ez a termék, tiszta skizó leszek tőle. Ugyanis mondanám, hogy nem kedvelem, mert az illata nem jó és nem habzik, de mindezek ellenére a hatásai miatt nagyon szeretem, sőt, újra és újra megveszem. Egy éve használom és nehéz megszokni az illatát és azt, hogy nem habzik (olyan mint a krém), de tény, hogy az én bőrömnek is és a hajamnak is nagyon jót tesz - ugyanis a samponomat is leváltottam erre. Nálunk nagyon kemény a víz, de mióta ezt használom, puha bababőröm van és elmúlt a fejbőröm viszketése és a hajam is puha és jól fésülhető - pedig én aztán szinte mindent kipróbáltam, hogy megszabaduljak a fejbőr viszketéstől és semmi nem segített. Még a fodrászom is csodálkozott, hogy mennyivel szebb a hajam, elmúlt a sprődsége.
Tehát büdi és nem habzik, de annyira jót tesz, hogy muszáj újra és újra megvennem.

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2019. december 13.

Imádom. Nem csak ajakceruzának, de rúzsnak is használom, a tetejére pedig mindig rakok carmexet. Tartós, levakarhatatlan. Imádom.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2019. október 16.

Elég sok jót olvasgattam itt róla, hittem is benne, meg nem is, de úgy gondoltam, hogy ennyi pénzt megér, hogy kipróbáljam. Én is csak jót tudok róla írni. Olcsó, de hatékony. A szemöldököm vékony és halvány, helyenként hiányos... a szempilláim meg gyengék... (Utóbbira fültisztító pálcikával viszem fel). Néhány hét használat után nem hittem a szememnek, látványos a hatás, a szemöldököm is szebb, erősebb, a szempilláim is szebbek és hosszabbak lettek - utóbbi főleg akkor látszik, ha szempillaspirált használok.
A szemem alatti ráncokra is szoktam kenni, a bőröm szereti.
Hajamra nem próbáltam ki.