reddie

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2019. október 16.

Elég sok jót olvasgattam itt róla, hittem is benne, meg nem is, de úgy gondoltam, hogy ennyi pénzt megér, hogy kipróbáljam. Én is csak jót tudok róla írni. Olcsó, de hatékony. A szemöldököm vékony és halvány, helyenként hiányos... a szempilláim meg gyengék... (Utóbbira fültisztító pálcikával viszem fel). Néhány hét használat után nem hittem a szememnek, látványos a hatás, a szemöldököm is szebb, erősebb, a szempilláim is szebbek és hosszabbak lettek - utóbbi főleg akkor látszik, ha szempillaspirált használok.
A szemem alatti ráncokra is szoktam kenni, a bőröm szereti.
Hajamra nem próbáltam ki.

Astor Perfect Stay 24H Make Up 1 Powder + Perfect Skin Primer SPF18

Astor Perfect Stay 24H Make Up 1 Powder + Perfect Skin Primer SPF18
2019. október 16.

Alapozóként és púderként is bevált, tökéletesen funkcionál, nagyon kedvelem ezt a terméket. A csomagolását szintén nagyon szeretem, stabil, nem szétnyílós doboza van, praktikusan tükörrel és szivaccsal.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. október 16.

Hiába olvastam itt róla ódákat, nehezen szántam rá magam, hogy megvegyem, mivel közel ezer forintba kerül - de megvettem és nem csalódtam, sőt! Nagyon jól hidratál, nem szárad ki a szám és nagyon szeretem az enyhén mentolos "bizsergést" az ajkaimon. Sokáig elég. Biztos, hogy újra meg fogom vásárolni, mert nagyon megéri az árát.