redheadvrouw

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

H&M Ragyogást Adó Primer

H&M Ragyogást Adó Primer
2019. december 18.

Kicsit banom, hogy nem a mattitobol vettem inkabb kettot. A funkciojat ellatja, de olyan borzaszto eros, oregmamis pacsuli szaga van, hogy majdnem elajultam.

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő
2019. november 18.

Kellemes meglepetes. Marmint az illata, regota vadaszok finom kokuszos tusira. Ez tenyleg finom, nem tul edes, nem harsany vagy mű-gyumolcsos. A minosege szokasos Palmolive. Ebben nincs semmilyen mellekzonge, mint pl.a Fa Coconut Waterben, amit en nagyon sargadinnyesnek ereztem.

Nivea Clay Fresh Hibiscus & White Sage Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Hibiscus & White Sage Tusfürdő
2019. április 25.

Sokat agyaltam, hogy a harom illat kozul melyik jojjon haza, mindegyik erdekesnek tunt, aztan arra jutottam, hogy a masik ketto nagy melegben lehetne jo (zold: friss, citrusos, kék: kicsit pasis) Igy aztan tavaszra ezt valasztottam, tetszett a fanyarsaga. Utolag belatom, hogy az izleses csomagolas meg az agyag vett meg engem, nem is annyira az illat. Arra ugyanis kb 3 hasznalat utan rauntam, olyan uncsi semmilyen. Hasznalat kozben meg utan is lagymatag. Persze van, aki pont ezt keresi, en fantaziadusabb illatu tusfurdokre vadaszom. Azt viszont alairom, hogy jol hidratal, jol esik a bornek. De csak akkor hasznalom, ha rossz kedvem van vagy/es faj a fejem es nem akarok kulonosebben illatozni. A Palmolive agyagos tusfurdoivel fogok probat tenni, ezeket hanyagolom.

1 ÖSSZETEVŐ