redheadvrouw

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lanvin A Girl In Capri EDT

Lanvin A Girl In Capri EDT
2021. január 8.

Az elmult cca. masfel ev egyik legkellemesebb meglepetese lett nalam illatfronton. Reg nem probalkoztam citrusos illatokkal es a markatol sem vasaroltam meg korabban. Egy esos novemberi napon probaltam es azonnal hozta a Capri eleterzest. Bar nyari illatnak szantam a repertoarba, megis ez lett a dolgos hetkoznapokra az egyik legkaposabb illatom, nem birtam vele meg tavaszig sem varni. Kremes, lagy lemon cheesecake, de valahogy megis erzed benne a tenger frissesseget. Nagyon jol osszerakott illat, talan a pici ambratol lesz "porcukros". Egyszeruen szep, nem akar tobb lenni, mint ami. Sokan velnek felfedezni Light Blue es M. Funny parhuzamot. Az elobbit sosem szerettem, az utobbit tinikent imadtam, mar nem mukodik rajtam. A Funny utan hagyott urt valahogy a Girl in Capri potolja. :)

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2020. november 4.

Nálam is a második használat után okozott gondot. Nagy csalodas, mert a porusaimat szepen halvanyitotta. 6 éve nem volt ekcéma az arcomon... Száraz, hámló, piros foltok lettek az államon és sajnos nem csak ettől, hanem a márka Hyaluronjától is. Mindketto utan bőségesen hidratáltam pedig.

Revlon Orofluido Asia Zen Control Shampoo

Revlon Orofluido Asia Zen Control Shampoo
2020. november 3.

Eros, fuszeres illatu, nagyon kremes allagu sampon. Az en hajamat borzasztoan zsirositja sajnos (szaraz, vizhianyos, festett, konnyen zsirosodo hajtővel) Az egesz termekcsaladot megrendeltem, de nem fogom ujravasarolni, mert nem tudom rendszeresen hasznalni. Annak ajanlom, aki szeretne, hogy Armani Code illatu legyen a haja es birja a hajtove a gazdag allagu samponokat.

1 ÖSSZETEVŐ