redheadvrouw

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő
2019. november 18.

Kellemes meglepetes. Marmint az illata, regota vadaszok finom kokuszos tusira. Ez tenyleg finom, nem tul edes, nem harsany vagy mű-gyumolcsos. A minosege szokasos Palmolive. Ebben nincs semmilyen mellekzonge, mint pl.a Fa Coconut Waterben, amit en nagyon sargadinnyesnek ereztem.

Nivea Clay Fresh Hibiscus & White Sage Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Hibiscus & White Sage Tusfürdő
2019. április 25.

Sokat agyaltam, hogy a harom illat kozul melyik jojjon haza, mindegyik erdekesnek tunt, aztan arra jutottam, hogy a masik ketto nagy melegben lehetne jo (zold: friss, citrusos, kék: kicsit pasis) Igy aztan tavaszra ezt valasztottam, tetszett a fanyarsaga. Utolag belatom, hogy az izleses csomagolas meg az agyag vett meg engem, nem is annyira az illat. Arra ugyanis kb 3 hasznalat utan rauntam, olyan uncsi semmilyen. Hasznalat kozben meg utan is lagymatag. Persze van, aki pont ezt keresi, en fantaziadusabb illatu tusfurdokre vadaszom. Azt viszont alairom, hogy jol hidratal, jol esik a bornek. De csak akkor hasznalom, ha rossz kedvem van vagy/es faj a fejem es nem akarok kulonosebben illatozni. A Palmolive agyagos tusfurdoivel fogok probat tenni, ezeket hanyagolom.

Erboristica Tusfürdő Mandulaolajjal

Erboristica Tusfürdő Mandulaolajjal
2018. december 27.

Az elso termek a markatol amit kiprobaltam, a husveti olasz utamon szereztem kb. 3 euroert.
Nagyon megszerettem es akarhanyszor megerzem az illatat a kellemes olasz tavaszi ido jut eszembe es maga ez az utazas. Olyan illata van, mint egy nagyon finom szappannak. Sajnos az en borom nem birja oket, sose furodtem szappannal, de szaglaszni szeretem a jobbnal jobb illatokat. Nagyon letisztult mandulas, mint amikor a viragzo mandulafa illatat hozza a szel. Szoval semmi marcipanos beutes hala istennek. Egy hosszu nap utan abszolut nyugtato hatassal van az idegeimre. Egyetlen negativumot tudnek irni, de ez az en hibambol fakad. A kicsi furdoszobamban a zuhanyzo felso polcan taroltam a tobbi tusfurdommel egyutt es bontas utan par hettel eszrevettem valami mellekszagot amikor a flakonba szagoltam. Ha felhabositom mar alig erezni. Mivel nagy mennyiseg elhasznalom igy is, csak jo tanacskent irom, hogy ne taroljatok gozben. Ettol fuggetlenul amint elfogy tervezem ujravasarolni es mas illatokat kiprobalni a markatol.

1 ÖSSZETEVŐ