Redhoney

Regisztráció dátuma: 2022. június 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2022. június 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Tom Ford Soleil Blanc

Tom Ford Soleil Blanc
2022. július 12.

Annyira imádom ezt az illatot! Még kicsi lány voltam, amikor először kaptam egy mintát belőle és rögtön magával ragadott.. rajtam erős “luxus naptej” illata lesz, ami valóban nem annyira tartós, mint ahogy a többiek is említették.. Egy nyaralás királynője lehet ez a termék, olyan elegáns, nőies, fehérvirágos-álom érzés, viszont lehet találni hozzá hasonló olcsóbb alternatívákat. Az én szívemnek mindig kedves lesz ez a parfüm, ezért 4*, de ha ár-érték alapján nézzük már hármast kellene adom.

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP
2022. július 12.

Már épp azt gondoltam, hogy nem veszek több designer parfümöt, aztán megszagoltam ezt… az egyik legjobb a piacon! Ha ezt viseled, biztos mindenki meg fogja dicsérni. Intenzív, édes, de mégis komoly parfüm. Ha nem ismerném, simán elhinném, hogy egy niche kategória. Fantasztikusan sikeredett ez a parfüm, sokkal jobb mint az anyaillat, a nyár kivételével bármelyik évszakban el tudom képzelni. Az üvege csodás, a tartóssága pedig csillagos ötös! Ez egy telitalálat! 😊

Alverde Körömápoló Olaj

Alverde Körömápoló Olaj
2022. július 12.

Nekem nem szívódik be hamar, de teszi a dolgát. Elhasználgattam, mert jó kis termék, de van nála jobb is. Elromlott a teteje, így nem tudtam lezárni teljesen - ez megnehezítette a dolgomat, de a kis ecsete praktikus.