redi96

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Lancome Idole L'intense EDP

Lancome Idole L'intense EDP
2020. november 23.

Sokszor rajottem már, hogy nem szabad a mások velemenyere adni parfumvalasztasnal. Amikor itt krémmanian megláttam, milyen ertekelest kapott néhány parfumhoz képest, teljesen elvetettem az ötletet, hogy megvásároljam.

Azonban...
Parfümök szaglászása közben az egyik parfumeriaban azért kiváncsi lettem, hogy mennyire lett “intenzívebb” illata a sima verziojahoz képest, mert az nekem nagyon nagyon tetszett volna, viszont nagyon kis enyhe illata volt. Ez az illat rogton megtetszett, tudtam, hogy ez kell nekem. Aki szereti az édesebb tisztasagillatokat, ami nem túl hivalkodó, de megis elegans de egyben nem túl megszokott, szerintem adjon neki egy esélyt :)) Boron meg finomabb!! :)

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2020. február 18.

Nagyon féltem, mert korábban csak egyszer volt festve a hajam, akkor is Fodrasz által. Sajnos nem jól csinálta, kissé narancsos sárgás lett a hajam. Gondoltam hogy ennyire nekem is sikerül itthon befesteni bármiféle tapasztalat nélkül. Belevágtam. Hosszas gondolkodás utan megvettem az 522-es árnyalatot. )Ami ugye ezüst szőke.)Nagyon szépen halványított a sárgás hajamon, természetes eredményt produkál. Ennek az árnyalatnak 45 perc a hatóideje, erre figyelni kell hogy hamarabb ne mossuk le. Teljesen ezüstösen nem szívta ki a hajam, Tehát nagyban függ attól a végeredmény, hogy milyen színű jelenleg a hajunk, De mindenképp sokat javított, hamvasitott a hajamon:) Nekem nem szaritotta ki a hajam, ami nagyon fontos. Utána samponnal kimostam a festéket, bő balzsamozast is csináltam, tetszik a végeredmény :)

Én nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 23.

Kifinomult ízlésű Hölgyeknek ajánlott! Aki szereti a selyem szoknyát, elegáns blúzt… Ez nem egy bőrszerkós parfum. Pont olyan, ami sokaknak tetszik mondjuk a munkahelyeden is, és el tudnak viselni 1 m-es távolságon belül is napközben.Szerintem nagyon jó illata van! Kellemes, kilonleges, edes. :)