redrick

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum
2021. március 13.

Régóta ki szerettem volna próbálni a Pompom termékeit, egyedül az tartott vissza, hogy eddig csak a saját weboldalukról lehetett rendelni és egy 2000-3000 Ft-os próbatermék miatt nem akartam szállítási költséggel meg futárral vacakolni. Szóval megnyílt a dm-es vásárlás lehetősége és lecsaptam rá. Nem bántam meg. Valóban rendkívül olajos, nehezen abszorbeáló állaga van, kizárólag éjszakai használatra ajánlott, de a felkenés és a lefekvés ideje közt is célszerű tartani fél óra minimális beszívódási szünetet. Azért kap négy csillagot, mert a pipettája pocsék, csepeg össze-vissza, ha nyomom, ha nem.
Túllépve a kevésbé bosszantó negatívumokon, a hatása csodás, a szemkörnyékem kisimultabb, ápoltabb. Kenem a homlokom is, mert tél lévén iszonyatosan száraz a bőröm és hámlik ott minden, 2-3 nap alatt rendbe kapta azt is. Ami a legfontosabb, nem okoz pattanásokat.

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2020. november 5.

Nagyon pigmentált, telt színe van, de itt ki is merült nálam a pozitívumok tárháza. Az ecset csíkoz, egyenetlen fedése van a lakknak két rétegben is. Az egyik kezem körmeire figyelmetlenül nem raktam fedőlakkot, fél napos nem volt az alkotás, mikor a mosogatás elbánt az említett öt ujjvég színeivel. Alkalomra megfelelő, pár órát kibír, de hétköznapi használatra nem strapabíró. Leárazva vettem, féláron, annyit megért.

Nature Box Sárgabarack Sampon

Nature Box Sárgabarack Sampon
2020. április 24.

Jól felépített marketing, mögötte a termék nem tud semmit, egy nagy nulla. Három hajmosás alatt tönkreteszi azt, amit a Nizoral nagy nehezen, heteken át tartó kúrával kialakít. Az még hagyján, hogy korpás, zsíros, két nap után igénytelen, de emellett tiszta seb is tőle a fejbőröm. Egy ilyen árkategóriás sampontól az ember nem várt volna ekkora negatív meredekséget. (Persze ha vásárlás előtt megnézem itt a kommenteket, megspóroltam volna a századik lehúzó kritikát.)