Redrosebunch

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2019. április 7.

Nagyon szép illat! Most a kedvencem. Igazi nőies, finom, elegáns, igényes illat. Nekem nem volt elsőre szimpatikus a gondolat, hogy kipróbáljam, de csak azért, mert Angelina Jolie nem keltette fel az érdeklődésemet. Ugyanakkor az üvegre egyből rányúltam, mert annyira elengáns, annyira luxus és mégis egyszerű, hogy muszáj volt megszagolnom. És azt kell, hogy mondjam, hogy a levendula bevonzott. A vaníliát nem szoktam szeretni, de itt nagyon szép, nem tolakodó vagy fojtó. Ez nem egy olyan parfúm ami előtted fordul be a sarkon, ez a parfüm nyomot hagy. A jól ápoltság, az igényesség, az elegancia, a női tartás jut róla eszembe. Magamon nem szoktam érezni, de mások szokták mondani, hogy “nem tudom, mi leng téged körbe, de nagyon kellemes”. Kell ennél több? A tartóssága szerintem rendben van. A sálamon egy fújás után is napokig érezni, de azt senki se várja tőle, hogy be fogja lengeni a szobát, ha viseli. Vagyis lehet, hogy belengi, de senki sem parfümre gondol, csak esetleg megjegyzi, hogy milyen kellemes illat van a szobában. Egyébként Jeremy Fragrance is ezt venné a barátnőjének, mert szeinte ez maga a nöiesség és szinte minden videójában szerepel. Nálam 5*!

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél
2019. április 7.

Évekig használtam, általában a sima Lactacyddal felváltva az ártól függően. Nekem megfelelt. Jó az illata, nem irtitál, viszonylag sokáig elég. Szerintem rendben van.

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray
2019. április 7.

Én együtt használom a deot és a stiftet. Tudom, egy kicsit talán ez soknak tűnhet, de valahogy így komfortos. A golyósokat nem szeretem, mert nekem ragacsos. A stift önmagában oké, de ha ráfújok egy kis deot sokkal komfortosabb. Magában deot nem használnék, mert azt nem érzem elegendőnek. A stift az elengedhetetlen. Régen Secret Platinumot használtam, de amióta megváltozott a kiszerelése leszoktam róla. Azóta keresem a megfelelőt és egyelőre ez a kombó vált be, bár talán kissé pazarlónak tűnik. És lehet paranoiásnak is.;) Szóval sajnos nyomot hagy a ruhán, hiába ígéri az ellenkezőjét. Nem nagyon, de azért ha elvileg erre van kifejlesztve, akkor azt hiszem a kicsi sem tolerálható. De a hatása jó. Sárga foltot nem hagy. Nem vagyok nagyon izzadékony, de ha igen, vagy stresszes vagyok akkor meg tudok lepődni. Ezért biztosítom túl magam és még az alumínium sem zaklat fel, ha valami hatékony. Bár tudom, hogy ez nem
túl tudatos. Az illata finom, nőies, nem
tolakodó vagy uralkodó. A parfüm dominálni fog mellette. De a régi stift kiszerelés az eloszlatást tényleg nem könnyíti meg. Szerintem nem rossz, de azt hiszem keresek egy másik terméket a jövőben.