Reebuus

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. június 8.

Nekem az eddigi legjobb színezett fenyvedom. Tesztelésre nyertem, és boldoggá teszi a reggeleimet 🙂 a natural árnyalat nekem telitalálat, pillanatok alatt beszivodik és csak pudert teszek rá. Nekem csak egy kis egységesítés kell nyáron a színezett fényvédőtől, ezen felul alapozott vagy bb krémet már nem viselne el a bőröm. Sok óra után már fényes a homlokom de nekem bármit használva az lesz, erről nem a termék tehet. A fenyvedelem tokeletes, egy kis piros folt sincs ha ezt mentem fel reggel. Igazán szuper cucc lett, biztosan mindig ott lesz a polcon. Egy kis pipettas tubus vagy pumpas kiszereles nekem kényelmesebb lenne, de ez már csak az én problémám 🙂

Apivita Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture

Apivita Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture
2021. június 8.

Pixibol jutottam hozza, akkor ismertem meg a markát és azóta is az egyik kedvencem. Eddig mindegyik termek amit próbáltam, szerelem lett. Ez az egyik legjobb arckremem, ami valaha volt. Az illatát imádom, a bőrömnek tökéletes és imádja. Könnyen beszivodik, szépen hidratal és feltolt, a pattanásra hajlamos bőröm igazán szép mióta ez a nappali kremem. Könnyen eldolgozom rajta a fenyvedot és nem veszik össze más kozmetikummal. Biztosan újra veszem és teszek hozza néhány mas Apivita termeket is 😎

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2021. június 8.

Úgy emlékszem nyeremény útján jutottam hozza, igaziból megszerettem. Előtte a d betűs márka ugyanilyen testapolojat használtam, ez is hasonló a számomra. Én a labaimra használom minden nap, radirozok előtte, amire nekem kell arra bevált. A lábaimmal nem bírok megbarátkozni ha annyira fehérek, 1-2 árnyalatot ad, nekem elég. A szokásos illat engem nem zavar, néha kicsit tényleg sok tud lenni, nem akar beszivodni, ha túl sokat kenek.