Regi1

Regisztráció dátuma: 2021. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcradír

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcradír
2021. október 27.

Mikor érzem, hogy kezd egy pár pattanás előjönni, akkor szoktam elővenni. Másnapra nem jönnek ki a patik. Én nem úgy használom, ahogy a csomagoláson írják. Inkább fürdés közbe, vizes arcot óvatosan, körkörös mozdulatokkal átmosom. Csak pár percet hagyom fent. Az illata nagyon kellemes. Egy tubus nekem sokáig elég, így az ára se vészes.

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre
2021. szeptember 17.

Szinte véletlenül vettem meg, a shea vaj volt az, ami megfogott. A krém egyszerűen szuper, úgy, ahogy van. Jó az illata. Az állaga krémes, könnyen kenhető, egy picit sem ragad. És a lényeg jól hidratál. Használtam testre, arcra és kézre is. Ha nem túl száraz a kezeim ott is jól teljesít. Néha az illata picit sok, de ennyit örömnel elviselek.

Sebamed Intim Lemosó pH 3,8

Sebamed Intim Lemosó pH 3,8
2021. szeptember 14.

Mióta használom ezt a terméket nem volt semmi kellemetlen gondom. Én szeretem, hogy annyit nyomok amennyi kell, jól adagolható. Sűrű, nem folyik ki az ujjaim közül. Frissít, jó az illata. Borotválkozáshoz is ezt használom, a habja pont elég. Szerintem az ára is baráti, ha nem kell gyógyszerekre költeni. Egy flakon sokáig elég.