Regi1

Regisztráció dátuma: 2021. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rexona Cotton Dry Algodón Dezodor Stift

Rexona  Cotton Dry Algodón Dezodor Stift
2024. március 31.

Egy puha, krémes formulájú krém, ami jól adagolható a tekerővel alul. Az illata kellemes púder illat. Jól lélegzik a bőröm, sose volt irritációm miatta. Hatása szuper. 8 órát simán bír, nem szükséges munkába újra kenni. Néha a tus alatt érzek egy réteg krémet a bőrömön, de ez könnyen lejön a tusival, nem kell súrolni. Ha jobban figyelek a megfelelő mennyiségre, akkor nincs is. Nagyon jól hat nálam, azóta csak ilyet veszek.

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém
2024. március 30.

Online rendeltem mert így van a legjobb áron. Drogériákba is kapható. Nagyon szuper krém. Éjszakára használom. Nagyon kevés mennyiség kell belőle, kb egy borsónyi elég mindkét kézre. Az illata minimális, krém illat. Lassan, nehezen szívódik be. Kell hozzá idő. Reggelre nyoma se marad. A száraz kezeim utolsó cseppig beszívják. Nagy előnye, hogy sose csíp. Hidratálása kiemelkedő. Azóta csak ilyet használok.

Isana Med Ultra Sensitive Dusche

Isana Med Ultra Sensitive Dusche
2024. március 30.

Egy géles állagú tusfürdő, ami nem oszlik el rendesen a bőrön, ezért dupla annyit kell nyomni belőle, mint másik fajtából. Kb 3 hónap alatt elfogyott, napi használat mellett. Az illata borzalmas. Kimondottan műanyag szagú. Értem én, hogy parfüm mentes, de konkrétan büdös. Az illat sem a levegőben, sem a bőrön nem marad meg. Kevéssé habzik. Végezetül pontosan ugyanúgy szárít mint egy avonos vagy baleas tusi. Semmi esetre se fogom újra venni. Nem ajánlom senkinek.