regi1995

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon
2018. szeptember 7.

3 hónapos intenzív hajhullásom volt sajnos, amit valószínűleg egy hajfestés okozott. Kipróbáltam többféle hajvitamint, illetve olajokkal ápoltam, ricinus,ayurvedikus készítmények stb, de nem hagyott alább, csak folytatódott a dolog. Ezt a hajhullást úgy kell elképzelni,hogy akár beletúrtam a hajamba, akár fésülés (hajmosást ne is említsem) a kezembe maradt minden esetben 3-4..-10 hajszál biztos. Fájdalommentesen húzogattam ki őket kb egymás után. Úgy voltam vele, hogy akkor jöjjön egy drága sampon, először a Vichy-t néztem,de kevesebb jó véleményt írtatok oda, mint ehhez. Így megvásároltam. Na most a helyzet az,hogy még mindig hullik a hajam,de nem eszméletlen mennyiségben. Hajmosásnál már maximum pár szál, napközben elenyésző mennyiség. Tehát a termék tud valamit, ami nagyon nagy öröm nekem. Emellett használom a fehér tubusos tonikot is,és mellette szedem a hairburst tablettát.
Sokat köszönhetek ennek a terméknek. (Y) ment az 5 csillag

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal
2018. július 30.

szuperjó hajpakolás, imádom az illatát, extra olcsó, és NAGYON-NAGYON puha lesz a hajam. Remélem a flakon végére is hozza az eddigieket :)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. július 29.

Semennyire nem győzött meg, két hónapig szedtem, de se híre,se látszatja a szebb,egészségesebb,hosszabb hajnak. Hiába csomagolnak a megrendelés mellé egy szórólapot,ha felteszem videóba,hogy meggyőzött, adnak jutalmul 3 dobozzal...Nem lesz attól még jobb,max eladhatóbb. Bukta.