Regi23

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Professional Makeup Lift&Snatch Brow Tint Pen

NYX Professional Makeup Lift&Snatch Brow Tint Pen
2022. március 16.

Könnyű használni, szép vékony szálakat lehet vele húzni, így nagyon természetes hatást lehet vele elérni. No-makeup sminkhez is tökéletes, a filc színe majdnem ugyanolyan mint a szemöldököm, így tényleg olyan mintha az én szemöldököm lenne ilyen dús. Nagyon szeretem használni, szerintem ár-érték arányban nagyon megéri, simán tud annyit mint egy highend szemöldök filc. Egész napot kibírja, edzés során sem maszatolódik el, abszolút ajánlom.

NIOD Survival 0

NIOD Survival 0
2022. január 10.

A termékajánlóval ellentétben én is a reggeli rutinomba építettem be skinsmartos ajánlás alapján. így tényleg logikusabb, hogy reggel tud védeni az UV és a környezet káros hatásaitól. Nagyjából 4 hónapja használom, most kezd kifogyni az első üveg, így olyan hosszú távú tapasztalataim még ugyan nincsenek vele, de alapvetően szeretem használni. Kellemes érzés felkenni, nem vízszerű de híg állagú szérum, jól rétegezhető. Nem irritál, nem okozott pattanásokat se. Kicsit egységesebbnek érzem a bőröm összképét, és mivel egy csomó szuper összetevő van benne ezért biztos újraveszem, kísérletezek még vele, hosszú távon milyen hatása van. Ár érték arányban is megéri, én 1-1 pumpányit használok belőle naponta, ezt el tudom oszlatni az arcomon hogy mindenhova jusson , és így sokáig is kitart az 1 üveg, Külön szeretem a pumpás kiszerelést, könnyű adagolni és jól bírja a szállítást is.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. november 20.

Olajos lemosót használok a sminkem eltávolítására, ez után használom a Jelly Joker lemosót. Az esetlegesen hátramaradt sminkmaradványokat szépen eltávolítja, nyilván a full sminkkel nem birkózna meg, de szerintem nem is erre lett kitalálva. Nagyon kellemes használni reggeli es esti lemosáskor is, hidratált és puha lesz utána az arcom. Kevés is elég a használatához és Foreoval is jól kompatibilis. A hidegebb időben télen kifejezetten jól esik használni, biztosan újraveszem.