Regi23

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2019. december 7.

Az első pár használat után nagyon tetszett, azonban hosszú távon nem vált be egyáltalán. Először nagyon szépen tisztította a bőrömet, de kb a második vagy harmadik használat után màr csak pattanásosabb lett tőle a bőröm. Nem próbáltam a tartósítószeres változatot csak ezt, de inkább nem kísérletezek többet ezzel a termékkel. Nagyon lassan múló, gyulladt pattanásaim lettek tőle sajnos.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. december 7.

Nagyon jó kis alapozó, elégedett vagyok vele. Az üzletben segítettek árnyalatot találni, így tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Közepes fedése van, nem maszk hatású. Száraz részeket kicsit kiemeli, ezért érdemes jól aláhidratálni, de nekem alapból zsírosodásra hajlamos a bőröm, így ez nem volt probléma.Pórusaimat nem nagyítja vagy tömíti el, pattanásokat sem okozott. Glamour napokon vettem kedvezménnyel, így abszolút megérte, teljes áron nem biztos hogy újravenném.

e.l.f. Poreless Putty Primer

e.l.f. Poreless Putty Primer
2019. december 1.

Pár hete használom, az alatt pedig teljesen alap darabja lett a sminkelési rutinomnak. Először azert vetettem szemet erre a termékre, miután Jeffree star az egyik videójában az egyik Charlotte Tilbury primerhez hasonlította. Egyik barátom hozta nekem ajándékba az USA-ból, nem tudom sajnos hogy máshol hogyan lehet beszerezni.
Nagyon érdekes állaga van, először abszolút szilárdnak tűnik de a kezemtől megolvad es tényleg ilyen “putty” állagú lesz :D nekem fő problémám a bőrömmel a nagy pórusaim, amiket ez a primer szépen eltüntet, szuper sminkalap. Egységes felszínt biztosít, könnyű rajta dolgozni, eddig nem veszett össze egyik alapozómmal sem. Nem szárítja a bőrömet, ami azért ilyen póruseltüntető primereknél nálam már előfordult. Észrevehetően tovább marad fenn a sminkem amikor ezt használom. Nagyon kicsi is elég belőle, én csak a T vonalban illetve az államra szoktam kenni belőle, ugyhogy így elég lassan fogy. De ha egyszer elfogy akkor így vagy úgy, de biztos újraveszem akármilyen nehéz beszerezni mert ár -érték arányban szuper.