Regi23

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Zesty Lemon Testjoghurt

The Body Shop Zesty Lemon Testjoghurt
2020. július 17.

Akciósan vettem, a teljes árat sokalltam volna érte , de így nagyon megérte. Nagyon kellemes, friss citromos illata van, nyárra pont megfelelő. Kifejezetten tetszik, hogy gyorsan beszívódik, nem lesz ragacsos utána a bőröm. Esténként szoktam használni, reggelre már nem érzem az illatát, de ezt nem bánom. A hidratálásával is meg vagyok elégedve, nagyon selymes és puha lesz a bőröm használat után.

Lush Cupcake Friss Arcpakolás

Lush Cupcake Friss Arcpakolás
2020. május 26.

Először az illata fogott meg, nagyon szeretem az édes csokis, már-már émelyítő illatokat. Szépen megtisztította az arcbőrömet, nem szárította, bár minden használat után hidratáltam. Nem okozott pattanásokat, sőt a meglévőket is gyorsan eltüntette, es azt vettem észre hogy amíg használtam, kevesebb pattanásom is volt. Nekem nagyon bevált, egyedül azt sajnáltam hogy hamar elfogyott.

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2019. december 7.

Az első pár használat után nagyon tetszett, azonban hosszú távon nem vált be egyáltalán. Először nagyon szépen tisztította a bőrömet, de kb a második vagy harmadik használat után màr csak pattanásosabb lett tőle a bőröm. Nem próbáltam a tartósítószeres változatot csak ezt, de inkább nem kísérletezek többet ezzel a termékkel. Nagyon lassan múló, gyulladt pattanásaim lettek tőle sajnos.