Regina0206

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Hajmaszk

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Hajmaszk
2021. február 17.

Én az első benyomásról szeretnék beszélni. Mostanában csomókban hullik a hajam, úgyhogy gondoltam teszek vele egy próbát, hátha segít. Vasárnap használtam először és a hajtövektől a hajvégekig kentem. Így viszonylag sokat kellett belőle használnom, de egye fene. Tartottam tőle, hogy már hajszárításkor látszódni fog, hogy zsíros a hajtövem, de szerencsére nem így lett. Talán egy icipicit hamarabb bezsírosodott a hajam, mint szokott, viszont a tartása mintha jobb lenne és az egész hajam puha tőle. Arról még nem tudok nyilatkozni, hogy a hajhulláson vagy a haj megerősítésében segít e. Később updatelek, de első benyomásra 5*.

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs
2020. december 27.

A magas pontozás miatt vettem meg, plusz nővéremet akartam vele sminkelni az esküvője előtt és napján. Borzalmas. Nagyon csúnyán tudtam csak felvinni vele az alapozót, a kis lyukacskák mentén csíkokban húzta az anyagot, nem bírtam rendesen eldolgozni, így sokkal öregebbnek tűnt tőle nővérem bőre. Aztán gondoltam rá, hogy kipróbálom magamon, hátha csak tesóm arcával nem kompatibilis, de nálam sem működött egyik alapozóval sem. Míg a rossmann-os 800 forintos szivaccsal tökéletesen el tudom dolgozni bármelyik alapozót az arcomon, addig ezzel semelyiket.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2020. október 22.

Próbáltam mindegyik szempillaspirált ebből a családból, de tény, hogy nekem sem ez a kedvencem. Elsőre nem csinalt túl sok mindent a szempilláimmal, de ahogy sűrűsódik be, úgy javul. Nekem olajos szemsmink lemosóval nagyjából lejön, de tény és való, hogy sokat kell vele operálni, hogy teljesen lejöjjön. Sajnos, ezen kívül még az is probléma, hogy a nap folyamán folyamatosan megfogja a szemhéjamat és pereg is egy picit. Nem kuka, de nem fogom újravenni.