reginababa10

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrtípus: Zsíros

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Difeel Rosemary & Mint Leave-In Conditioning Spray

Difeel Rosemary & Mint Leave-In Conditioning Spray
2024. február 13.

Állítólag leöblítést nem igénylő kondícionáló de el nem tudnám képzelni hogy ne mossam ki. Borzasztóan zsíros lett tőle a hajam. Hajmosás után nedves hajra fújtam rá majd megszárítottam a hajam de igazából újra meg kellett mosnom mert tiszta olaj volt az egész.
Utána adtam neki még 1 esélyt. Újabb hajmosás+szárítás után a kezembe CSAK 1 fújást szétkentem és így a hajvégekbe masszíroztam. Attól a kis "cseppnyi" olajtól is összeállt és nagyon zsíros hatást keltett. Úgyhogy leöblítést mindenképp igényel!!
Ezt a flakont már elhasználom (hajmosás előtt pakolásként felviszem) de nem fogom újravenni és nem is tudom ajánlani.

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték
2024. február 4.

Nekem sajnos ez a termék egyáltalán nem vált be. Nagyon hamar, szinte pár nap alatt kikopik a szín, egyáltalán nem tartós. Amikor felviszem a festéket kb. 1 órát kell rajtahagynom hogy "befogja" a szemöldököm. Ilyen 10-15 percekkel fenthagyva nem ér semmit.
A használata sem egyszerű mivel én sötétbarna színt használok de amikor a festéket kikeverem az oxiddal, nagyon világos fehéres színe van. Így amikor felkenem, nem igazán látom át a szemöldököm formáját, hol igazítsak stb. Majd 20 perccel később bebarnul és akkor látom a hibákat össze-vissza...
Ismerősöm ajánlotta ezt a terméket de nekem nem vált be. Biztos hogy nem fogom újravenni. Árban is egy drágább kategória, viszont silány minőséggel.

Anua Heartleaf Pore Control Celansing Oil

Anua Heartleaf Pore Control Celansing Oil
2024. január 17.

Csak pár hete olvastam illetve láttam ajánlásokat a koreai arcápolási rutinra. Gondoltam teszek egy próbát és kipróbálom a 2 lépéses arctisztítást. Ez volt az egyik termék amit megvásároltam és talán most először mondom azt valamire hogy "CSODASZER". Nem hittem el pedig láttam már másoknál is hogy a miteszereket eltünteti de ez számomra lehetetlennek tűnt pedig tényleg igaz és működik!!! Extra zsíros a bőröm, tág pórusok, miteszerek stb. Első használatkor csak ámultam és bámultam hogy a tenyerem tele lett apró kis miteszerekkel. Pár nap használat után (reggel és este is) nagyon szembetűnő a különbség. Annyira tiszta és puha lett tőle a bőröm. Ez számomra most már egy "must have" termék lesz, egyértelműen újravevős. Sőt, most adtam le újabb rendelést még több koreai termékre. Szerintem nekem most új korszak kezdődik az arcápolási rutinomban. Imádom!!! Ajánlom mindenkinek hogy próbálja ki, tényleg nagyon jó!!