reginasky

Regisztráció dátuma: 2016. március 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2019. február 2.

10 csillag!
2 használt után a hámló, repedezett kezemet rendbe rakta. Ha nem látom, nem hiszem el! Nagyon örülök, hogy rátaláltam.
Csodaszer! 🙂

Nivea Homoktövis & E-Vitamin Kézkrém

Nivea Homoktövis & E-Vitamin Kézkrém
2018. június 22.

Teljesen bevált ez a kézkrém. Illata nagyon kellemes és ami még jobb, tényleg hamar beszívódik. Munkahelyemen használom, felvitel után már nyomkodhatom is a klaviatúrát. :)

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. június 13.

Update:
Hónapokat hagytam ki, mert csalódtam benne és most, hogy pár hete újra használom, nem okozott újabb pattanást.
Így most 1 csillagról felviszem 4-re, mert egész jól kibékültünk, de azért újra most nem fogom venni, keresgélek még jobb lemosót.

Nagyon nagy csalódás nekem ez a termék. Sokan ajánlották, hát vettem belőle egyet. Igaz még csak pár napja használom, de eddig csak rosszat tapasztaltam, ha ez változik, akkor update-elek:
Első használkor reflexszerűen a szememre is tettem sminklemosás céljából. Korábban soha semmi nem csípte még ennyire a szememet, nem értem, másoknak miért működik.
Lehet, hogy a korábbi lemosóm elkényeztette a bőrömet (Tindigo lemosója), de pár nap alatt ez a gél két gyulladt pattanást is előhozott az arcomon.
Őszintén szólva egy olcsóbb lemosót szerettem volna kipróbálni, de ez nekem nem vált be.
A szagáról nem is beszélve! Ha tudnék sminket lemosni vele és nem okozott volna pattanást akkor nem érdekelne ez a szag amit áraszt, de így mondhatom, hogy még ez is borzasztó!
Annyi esélyt adok neki, hogy még 1-2 este kiprobálom, és ha nem lesz több patti, elhasználom, de ha egy aprócska újabbat is észreveszek az arcomon, elválnak útjaink.