regisha

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2020. február 6.

Csak patikából beszerzett termékmintát használtam el, de nekem nem jött be sajnos. Tovább zsírosította az amúgy is zsíros bőrömet, és a fedése sem volt szép, illetve nagyon könnyen letörlődött (orrfújásnál már a zsepin láttam a felvitt adagot). A színárnyalat sem passzolt hozzám, úgyhogy meg sem vettem a teljes mennyiséget.

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2020. február 6.

Zsírosodásra hajlamos bőrömre nekem nagyon bevált, én nagyon szeretem. Nem mondom, hogy nincs mellette 1 db pattanásom sem, de jelentősen csökkenti a pattik mennyiségét, és segítségével a meglévők sokkal gyorsabban eltűnnek. Minden nap szoktam használni, van, hogy reggel+este is, attól függően, mennyire durva a bőröm. Nem szárít, és könnyű felvinni. Az illata nekem picit erős, és az ára lehetne olcsóbb is. De régóta kerestem közép-árkategóriás, jó minőségű terméket, és ezzel megtaláltam, így 5 csillagot kap tőlem. Már többször újravettem, és sokszor a termékcsaládhoz tartozó sminklemosóval szoktam együtt használni (annak viszont nagyon jó illata van!).

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder
2020. február 6.

Kombinált, zsírosodó bőrre nagyon bevált nálam! Régóta kerestem olyan alapozót, ami szépen fed, ugyanakkor nem zsírosít. Én alapvetően alapozóként használom. Vagy benedvesített alapozóecsettel szoktam felvinni, vagy arckrémre teszem rá száraz ecsettel. A hatása a nap folyamán nyilván csökken, de számomra így is teljesen jó. Nekem megéri, hogy bár a fedése nem 100%-os, de cserébe a bőrömhöz kíméletes. Már 2-szer újravásároltam (és még újra is fogom). Amit kicsit sajnálok, hogy a tükörrel+tartóval együtt kell megvenni minden alkalommal a terméket, ez így se nem környezet-, se nem pénztárcabarát. A tükröt én nem tudtam kihasználni eddig, ha pedig a szivaccsal vittem fel a terméket, nagyon sok elpazarolódott és gyorsan elfogyott. Az ára miatt levonok egy csillagot, de ettől eltekintve én imádom.