ReiHUN

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. június 9.

Nagyon szeretem, pedig nem régóta használom. Kellemes az illata, amit sokáig lehet érezni, nem kell belőle sok, tápláló, és nem is nehezít. Teszi a dolgát. Ajánlom!

Update: egy ideje már használom és még mindig rengeteg van benne, még mindig nagyon szeretem! :)

Update2: szerintem néhány hónapja már megvan, de még mindig jó kis mennyiség van benne. Anyummal ketten használjuk, én mondjuk nem szoktam vele spórolni. Samponozás után a hajvégekre teszek belőle kicsit többet, és ami még a kezemen marad eloszlatom a többi részen. Majd leöblítem. Szerintem szépen rendben tartja a hajat, bár használok mellette hajápoló szérumot/olajat. A kezemet viszont szárítja, amit nem szeretek. Kicsit talán hajlamosabb vagyok mostanában korpásodásra is, ez nem tudom h ettől van, v a samponomtól.. Minden esetre ha az ember a hajvégekre használja elsődlegesen akkor szerintem nem okozhat kárt. Nekem egy teljesen jó termék. Igen, kicsit többet kell érte kiadni, de nagyon kiadós. Ha beválik, akkor megéri. Következő a makadámiás vagy az aloés lesz. Kíváncsian várom. 🤷‍♀️

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2019. május 28.

Nos, még nem volt szerencsém Mixa termékekhez, én is a krémmániás boxban jutottam hozzá ehhez a kis csodához. Egy viszonylag sűrűbb, de jól kenhető, hidratáló kis krémecske. Az üveg tégely szerintem nagyon cuki, de talán más típusú csomagolással is szívesen kipróbálnám. Pozitívum, hogy egy kevéske is tényleg nagyon elég az arcra és jól puhítja, hidratálja. A hyaluronsav miatt érdemes párás fürdőszobában kenni, mert úgy még több vizet köt meg. :) Nekem nagyon bejött, tényleg van egy enyhe illata, de nekem ez finom, tiszta illat. Kicsit érzékeny a bőröm, de nem okozott semmilyen problémát neki. Én szeretem nagyon. :) A felszívódása tényleg kicsit lassú, érdemes lehet kis masszírozással rásegíteni, persze csak gyengéden. :)

Ekel Vitamin Ultra Hydrating Essence Mask

Ekel Vitamin Ultra Hydrating Essence Mask
2019. május 19.

Hű! Kosmeshop oldalról rendeltem, ahol szinte mindig van fátylomaszk akicó ingyenes szállítással. Alapvetően is az olcsóbb kategóriás maszkok közé sorolnám még így a koreaiak között is, magyar viszonylatban pedig még inkább pláne, hogy milyen alacsony áron jutottam hozzá! A hozzá fűzött reményeim nem voltak olyan hatalmasok. DE! Eléggé meglepett! S bár nem szívesen vesszük, hogy illatanyagot tartalmaznak az arcápoló termékek, nekem addig ezzel nincs bajom, míg nem hat negatívan a bőrömre. Ez sem okozott semmilyen problémát. És azt kell mondjam, fantasztikus illata van, csomó ideig szaglásztam! Nem krémes, inkább áttetsző, híg folyadéknál azért "vastagabb" esszencia lapul a tasakban. Ami hatalmas plusz pont, hogy nagyon könnyen fel tudtam bontani. Más maszkoknál, mint ahogy termékmintáknál is, csomót szenvedek a szél letépésével. Itt nagyon egyszerűen ki tudtam bontani! És szerintem jó bőséges mennyiség lapul benne, kicsit ki lehet nyomkodni a tasakba a maszkot, hogy ne tocsogjon benne, így még használat után vissza lehet tenni a maszkot és még egyszer használni! Vagy hagyhatjuk tocsogósra a maszkot, a tasakban maradtakat pedig kenhetjük a test többi részére, ahogy a maszkból fel nem szívódott részt is. A hatása is nagyon kellemes! Még nem sok maszkot próbáltam eddig, de ennél éreztem először azt a "wow" hatást! Tényleg feltöltötte és mélyen hidratálta a bőrömet! Kicsit feszesebbnek, élettel telibbnek és valóban tápláltnak éreztem. A nyaki, válli rész is hálás lett, amiért bekentem az esszenciával. Olyan kellemes volt a hatása, utána nem is igényelt plusz hidratálást a bőröm. Másnap reggel is csodálatosan puha volt még az arcom tőle, de talán nem volt szuper tartós a hatása. De akkor is, wow! :) Csak azért adok neki 4 csillagot, mert nincs túl sok összehasonlítási alapom a hasonlóan hatékony társaival, esetleg drágább fajtákkal szemben, és bár nem önmagában kell rá támaszkodni, de azért csak nem volt olyan hosszan tartó a hatása (Bár ez talán más termékeknél sincs így). Nagyon ajánlom kipróbálni, mert tényleg baráti áron van és nagyon kellemes eredményt hozott. Vettem még más Ekel maszkokat is, már kíváncsian várom, ők is ilyen szuperek lesznek-e!