ReiHUN

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. november 18.

Nemrég érkezett meg a termék, kaptam mellé 2 kis szóróanyagot, amely a terméket/termékcsaládot ismerteti. Hatalmas kiszerelés, 400 ml. Ez bőven elég lesz nekem hosszú időre, és jól fog jönni a téli hidegben. :) Praktikus a csomagolás, kipattintós kupakja van, így fél kézzel is könnyű ki-be csukni, és tégelybe se kell nyúlogatni, ami szerintem szuper. Arra még kíváncsi leszek, ha fogyóban lesz, hogyan tudom majd kicsalni belőle az utolsó cseppeket, de szerintem ha letekerem a kupakot, az sem lesz nehezen megoldható. Egy kicsit testes, nehezebb állagú fehér(es) krém lapul a tubusban, de könnyen kinyomható, és kellemes, argános, enyhe, "mély" illata van (nem tudok elszakadni ettől az asszociációmtól), melegséget áraszt. Elsőként kézkrém gyanánt akartam kipróbálni, nagyon száraz kézzel vettem elő. Kézre talán nem ajánlom, mert viszonylag lassabban szívódott fel, de akinek nincs éppen baja egy kis zsírosabb réteggel, és meg tudja várni hogy beigya a keze (pl esti pihi során), annak szuper lesz, mert szép puha bőrt és jó illatot hagy maga után. Ez elmomdható persze a testápolásra is. Zuhanyzás után használtam, kisebb mennyiség nyilván hamarabb felszívódott, kicsit több krém pedig lassabban, nem az az egyből beszívódós fajta, de könnyen kenhető. Felszívódás után nem ragad, kellemesen, alaposan hidratál, bár ezt csak kicsit később vettem észre, kencézés után nem annyira volt édezhető egyből, szerintem főleg a téli hidegben lesz jó barátja az embernek, mikor van egy kis ideje az embernek. Összességében egy szuper termék, szuper összetevőkkel, az egyetlen dolog amiért 4 csillagot adok, az az ára. Bár én kaptam a terméket, de ennyi pénzt nem biztos, hogy kiadnék érte, akármennyire is nagy kiszerelés, szép alapanyagokkal, hasonló hatást már egy olcsóbb kence is el tud érni. Persze ez az egyéni véleményem, mint egy olyan fogyasztó, aki nem szeret túl sokat költeni, ha hasonló terméket talál fele annyiért is. De egy próbát talán adni neki megéri!

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum
2019. október 28.

Termékmintát próbáltam. Sajnos nagyon erősen alkoholos, ragacsos, égeti a bőröm, a szememet is irritálja a párolgása. Kellemetlen tapasztalat, és nehezen is szívódik be. Hiába van/lenne jó hatása, emellett nem szívesen használom.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. június 9.

Nagyon szeretem, pedig nem régóta használom. Kellemes az illata, amit sokáig lehet érezni, nem kell belőle sok, tápláló, és nem is nehezít. Teszi a dolgát. Ajánlom!

Update: egy ideje már használom és még mindig rengeteg van benne, még mindig nagyon szeretem! :)

Update2: szerintem néhány hónapja már megvan, de még mindig jó kis mennyiség van benne. Anyummal ketten használjuk, én mondjuk nem szoktam vele spórolni. Samponozás után a hajvégekre teszek belőle kicsit többet, és ami még a kezemen marad eloszlatom a többi részen. Majd leöblítem. Szerintem szépen rendben tartja a hajat, bár használok mellette hajápoló szérumot/olajat. A kezemet viszont szárítja, amit nem szeretek. Kicsit talán hajlamosabb vagyok mostanában korpásodásra is, ez nem tudom h ettől van, v a samponomtól.. Minden esetre ha az ember a hajvégekre használja elsődlegesen akkor szerintem nem okozhat kárt. Nekem egy teljesen jó termék. Igen, kicsit többet kell érte kiadni, de nagyon kiadós. Ha beválik, akkor megéri. Következő a makadámiás vagy az aloés lesz. Kíváncsian várom. 🤷‍♀️