ReiHUN

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Cannabis Sativa Oil Cleanse & Calm Arctisztító Olaj

Avon Cannabis Sativa Oil Cleanse & Calm Arctisztító Olaj
2020. október 19.

Nagyon szuper lemosó! Könnyen, kíméletesen feloldja a sminket, egyéb szennyeződéseket - szinte "felolvasztja" a pórusokban lerakódott zsírt. Nem kell belőle sok, és az érzékeny bőrömet sem irritálja, pihe-puha lesz tőle. Ha szükséges, kétszer mosom át vele az arcom, hogy biztos mindent leszedjen, utána pedig egy enyhe vizes bázisú lemosóval még átöblítem. :)

Avon Cannabis Sativa Oil Protect & Calm Nappali Krém SPF20

Avon Cannabis Sativa Oil Protect & Calm Nappali Krém SPF20
2020. június 4.

Nagyon kellemes csalódás volt. Avon arckrémektől óckodni szoktam, de ő most egy ár-érték arányban szimpatikus versenyző volt! És nem csalódtam! Kellemes, sűrű, fehér, nem tolakodó illattal. Nem okozott irritációt, és örülök, hogy van benne fényvédő (emiatt persze éjszakára nem nagyon akarom használni). Jó érzés az arcomon, rendesen beszívódik, és egy kicsit "sikamlós-mattos" érzet marad utána, de nem szárít. Nekem most kedvenc lett!

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal
2020. május 23.

Az én bőröm alapvetően nem kifejezetten zsíros, sőt inkább száraz, de elfogyott mindenféle arckrémem, és nem akartam boltba menni. Ilyen volt itthon - azt hiszem ajándékba kaptam - szóval kipróbáltam. Kicsit folyósabb, mint egy krém (talán ezért lotion? :) ), és könnyű eldolgozni az arcon. Hamar be is szívja a bőröm, és kellemes, sima, matt érzetet nyújt. Viszont nem sokkal később már érezni is lehet, ahogy kissé feszül, húzódik az arcom, száraz lesz tőle. :( Nem fogok emiatt megválni tőle, mert ettől függetlenük megnyugtatta a bőrömet, kicsit visszahúzta a pirosságát, és nem irritált. Más arcápolóval együtt, vagy csak szimplán ritkábban használva szerintem még el fogom használni. Sminkelés alá egy pici pl jó lehet. A csomagolása cuki. :)