ReiHUN

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Cannabis Sativa Oil Protect & Calm Nappali Krém SPF20

Avon Cannabis Sativa Oil Protect & Calm Nappali Krém SPF20
2020. június 4.

Nagyon kellemes csalódás volt. Avon arckrémektől óckodni szoktam, de ő most egy ár-érték arányban szimpatikus versenyző volt! És nem csalódtam! Kellemes, sűrű, fehér, nem tolakodó illattal. Nem okozott irritációt, és örülök, hogy van benne fényvédő (emiatt persze éjszakára nem nagyon akarom használni). Jó érzés az arcomon, rendesen beszívódik, és egy kicsit "sikamlós-mattos" érzet marad utána, de nem szárít. Nekem most kedvenc lett!

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal
2020. május 23.

Az én bőröm alapvetően nem kifejezetten zsíros, sőt inkább száraz, de elfogyott mindenféle arckrémem, és nem akartam boltba menni. Ilyen volt itthon - azt hiszem ajándékba kaptam - szóval kipróbáltam. Kicsit folyósabb, mint egy krém (talán ezért lotion? :) ), és könnyű eldolgozni az arcon. Hamar be is szívja a bőröm, és kellemes, sima, matt érzetet nyújt. Viszont nem sokkal később már érezni is lehet, ahogy kissé feszül, húzódik az arcom, száraz lesz tőle. :( Nem fogok emiatt megválni tőle, mert ettől függetlenük megnyugtatta a bőrömet, kicsit visszahúzta a pirosságát, és nem irritált. Más arcápolóval együtt, vagy csak szimplán ritkábban használva szerintem még el fogom használni. Sminkelés alá egy pici pl jó lehet. A csomagolása cuki. :)

Isana Sunsu Step 5 Nappali Arckrém

Isana Sunsu Step 5 Nappali Arckrém
2020. április 24.

Nekem sajnos kevésbé vált be ez a kence, örültem neki, hogy találni drogériás koreai-jellegű kencét, persze nem igazán veszi fel a versenyt az ihletőivel. Az én arcomnak is nagyon jót tesz a "vaskossága", viszont nekem nem szívja be túl szépen a bőröm, kifejezetten zsíros marad, kicsit le is dörgölődik, ezért estére használom csak. Emellett nekem erőteljesen parfümös az érzete, és csak ritkán használom (nem most vettem..), mert félek, hogy túlzott irritációt okoz. Kidobni nem szerettem volna, ha már megvettem. Ha már nagyon nem tud elfogyni, jó lesz kézre-lábra. :)