reikaa

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál
2020. november 23.

Imádtam egészen addig , amíg meg nem változtatták a keféjét. Ezzel a kerek fejjel lehetetlenség számomra dolgozni, folyamatosan törölgetnem kell micellás vízzel a hibákat mert mindenhova kenődik.A tartóssága is hagy némi kivetnivalót maga után, így nekem már nem ér többet 3 csillagnál.

Essence Brow Pomade + Brush Szemöldökformázó Ecsettel

Essence Brow Pomade + Brush Szemöldökformázó Ecsettel
2020. november 23.

Hát ez eszméletlenül jó!!
Tegnapi impulzus vásárlásom eredményeként landolt a kosaramban, és milyen jó választás volt ! Elsőre persze össze-vissza bénáztam vele mert nem szoktam meg ezt az ecsetes felvitelt, eddig csak spirálokat használtam. Na de némi korrekció és gyakorlás után az eredmény magáért beszél. A 04-es árnyalatot vettem meg, ami egy gyönyörű vöröses mogyoróbarnás szín, maga a festék rendkívül pigmentált. A dobozra az van írva, hogy vízálló, én a biztonság kedvéért még egy átlátszó szemöldökfixálóval rögzítettem. Eddig szuper tartósnak bizonyul, meg sem moccan, ha végighúzom a szemöldökömön az ujjamat NINCS nyoma, nem jön le a festék egyáltalán. Kíváncsi leszek, hogy hosszú távon hogy teljesít de eddig egyértelműen 5 csillag!

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam
2020. szeptember 28.

Sajnos nem vált be a termék nekem sem. Nagyon keveset szabad csak fújni belőle különben összeragasztja a hajam és egy zsíros-ragadós réteget hagy ami után mehetnék egyből újra hajat mosni :(