reirasama

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hautrein Gesichts Wasser Arctonik

Balea Hautrein Gesichts Wasser Arctonik
2019. március 31.

Kiváncsiságból vettem meg, valami újra vágytam, de bár ne tettem volna.
Nem segít mattítani az arcom, sőt, használat után pár órával láthatóan zsírosabb és fényesebb a bőröm, mintha nem használtam volna. Nem segít a pattanásaim eltűntetésében/a gyulladás csökkentésében, hanem még dob is rajtuk egy kicsit. Használat után ragadós érzést hagy az arcomon, nem pedig frissítőt, a kisebb sebhelyeket/nemrég elkapart pattanásokat eszméletlenül csípi.
Biztos, hogy nem veszem meg újra, és nagy valószínűséggel továbbadom, mert én biztosan nem fogom elhasználni

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval
2019. március 31.

Nem először próbáltam ki ezt a terméket, de többet biztosan nem fogom. Kerestem valami olcsóbb lemosót, mivel az előzőm egy kicsot borsos árú volt, viszont ezzel nagyon mellényúltam. Nem tetszik sem az illata, az állaga borzalmas, egyedül zuhanyzás közben tudom minden gond nélkül eltávolítani, reggelente a csapnál görnyedve ez nem mondható el.
Az arcom nem lett tisztább, sőt, zsírosabb lett és még több pattanás jelent meg rajta mint azelőtt. Persze nem biztos, hogy pont ez okozta, de nem tett jót az arcomnak az biztos.
Van ennél sokkal jobb radír hatású lemosó, ezt biztos nem fogom újravenni

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2019. március 21.

Első komolyabb és drágább palettám ez a gyönyörűség volt. Sok jót hallottam róla, rengeteg szín van benne, ami az ízlésemnek pont jó, így fél éves gyötrődés után végül beadtam a derekam, és megvettem ezt a palettát. Azóta is áldom az eget. 24 szín van benne, nyílván nem használom az összeset napiszinten, de a matt és fényes színek összesége tökéletes egy hétköznapi és egy nagyon vad, extrém, bulizós sminkhez is, így minden elvárásomnak eleget tesz. A színek szépen pigmentáltak, bár a csillogós színek azért nem mindig hozzák vissza azt a hatást, amit a palettában mutatnak, ettől függetlenül jól lehet vele dolgozni. Napközben nem potyog, szemhéjalappal (ami általában nekem csak korrektor szokott lenni) lerobbanthatatlan még egy hosszú és akár izzasztó nap után is szépen látszik. Nem utolsó szempont hogy nagyon szép és igényes a csomagolása, a tükör is hasznos lehet ha épp utazásnál csak a paletta van nálunk.
Első palettának nagyon tudom ajánlani, bár talán a sok szín felesleges egy kezdőnek, viszont mindenképpen érdemes meggondolni ennek a megvételélt, hiszen nem fogja az ember megbánni :)