reirasama

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2020. június 21.

A világosabb árnyalatot használom a nagyon világos bőrömre. Nyáron vagy késő tavasszal jó lesz a színe, bár abban nem vagyok biztos, hogy a téli hófehér bőrömhöz mennyire fog passzolni. Ennyi negatívumot tudnék elmondani erről a termékről, összességében nagyon pozitív csalódás volt. Ugyan az első BB krémem, szóval viszonyítási alapom sajnos nincsen, de teljesen elégedett vagyok a végeredménnyel. Nincs maszkos hatása, nen szárítja a bőröm, szép púderes hatást hagy maga után. Plusz pont hogy fényvédő is van benne. Lehet kipróbálnék majd másik bb krémet is, de ez mindenképpen a kedvencek között fog maradni.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2020. június 21.

Sok reményt fűztem hozzá, de amennyire túl van hypeolva, annyira nem nagy szám.
Az arcommal nem tett csodát, inkább szinten tartotta. Napi szintű használatra nem ajánlanám, mert a radirozó hatása pár hét után már eléggé fájdalmas volt, annak ellenére hogy nem durva.
Újra biztosan nem venném, de egyszeri elhasználásra pont jó volt.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2019. április 27.

A samponnal együtt használom, és nagyon szeretem ezt a balzsamot! Nagyon kellemes, de nem hivalkodó illata van, nagy kiszerelés, szóval sokáig elég, és semmi rosszat nem tett a hajammal, sőt. Biztosan újra fogom venni! :D