ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Boom! Fogtabletta

Lush Boom! Fogtabletta
2020. augusztus 26.

Az Alleban vettem, mert agyon dicsérte az eladó csajszi, meg amúgy is izgatta már a fantáziám, hogy milyen lehet, csak kár, hogy nem tette hozzá, hogy undorító az íze. Én felezni szoktam mert nagyon habzik, ez amúgy szuper szerintem mert így tovább elég. Nem vettem észre, hogy a fogaim fehérebbek lettek volna tőle, de hát nem is gondoltam volna, hogy tényleg fehérebb lesz tőle. Szerintem picit jobban tisztít, mármint tisztábbnak érzem a fogaimat ha ezzel mosom meg őket, szinte már csak ezt használom. Az összetevői miatt vettem meg, mint bármi mást is a Lushban, én nagyon megvagyok elégedve vele, csak az íze ne lenne olyan amilyen. Emiatt adok csak 4 csillagot rá.

Avon Incandessence Izzadásgátló Golyós Deo

Avon Incandessence Izzadásgátló Golyós Deo
2020. június 20.

Ha én ezért pénz adtam volna ki nagyon utálnám magam. (ajándékba kaptam) Ez a valaha volt legszörnyűbb izzadásgátló. Az illata pocsék, főleg miután leizzadok, és én bizony leizzadok nyáron a melegben akkor is ha nem mozgok. Pedig azt a célt kéne szolgálnia, hogy ne haljon meg senki az izzadságom szagától, erre még rá is tesz egy lapáttal. Az meg csak ráadás, hogy szinte meg se szárad miután felkentem magamra, aztán így felvenni egy felsőt magamra nem kellemes, meg még a ruhán is látszik.

Adidas Control Ultra Protection Cool & Care Izzadásgátló Dezodor

Adidas Control Ultra Protection Cool & Care Izzadásgátló Dezodor
2020. június 20.

Izzadós vagyok és nekem ez nem volt a legjobb választás, sajnos. Az illata se igazán tetszik. Meleg napokon olyan mint ha nem is használtam volna. Eléggé csalódott vagyok, viszont itthoni edzésekhez elhasználom, mert nem akarom kidobni.