ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nature Box Avokádó Testradír

Nature Box Avokádó Testradír
2019. november 8.

Meglepődve olvastam ezt a sok negatív tapasztalatot. Én egy ideje kiakartam a márkát próbálni, de sokalltam az árát mert mi van ha mégsem jó. Ezt a terméket sikerült akciósan megvennem. Az illatában kellemeset csalódtam, fantasztikus, nagyon szeretem. Én puhábbnak érzem a bőrömet tőle, rendesen leradíroz. Használtam ennél sokkal rosszabbakat már és jobbakat is. De radíroz, jó az illata és natúr. Utóbbi miatt engem kilóra megvett ez a testradír. Kb a felét elhasználtam már, és amint a többi radírom is elfog fogyni, biztosan újraveszem.

Star Nature EDT Rágógumi Illattal

Star Nature EDT Rágógumi Illattal
2019. szeptember 25.

Tinikorom kedvenc parfümje volt, nagyon sokféle illatú parfümöt kipróbáltam ebből a márkából. Nagyon olcsó parfüm de ehhez képest erős az illata, talán túl erős is? Eszméletlen parfümfelhőt húz maga után aki használja, néha úgy megtud csapni az illata tömegközlekedésen. :D Nekem már fáj tőle a fejem sajnos. Még van egy szinte teli üveggel itthon a vattacukrosból, nincs szívem kidobni.

Avon Dreams Deo Spray

Avon Dreams Deo Spray
2019. szeptember 25.

Olvastam a kommenteket és meglepett, hogy valaki izzadásgátlónak hitte. Régen egy csomó ilyet használtak a mamámék mint parfüm, a boltokban tucatszám lehetett kapni ehhez hasonlókat. Ennek nem rossz az illata, bár hamar elillan, nem is használom gyakran és akkor is itthon. Ruhára fújom, a bőrömre nem tenném mert alkoholos.