Rejetke

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor
2019. július 24.

Nagyon könnyű, enyhén "dewy" finishű, amit imádok. Szépen egységesít, alapozót nem is használok már, csak ezt a szemem alá és az orrom köré. Mindig vannak karikáim a szemem alatt, azokat nem fedi el tökéletesen, de nem is zavar,így természetesebb hatású a sminkem, hidratál és nem ül bele az apró ráncokba se. Nagyon szeretem, az ára is nagyon baráti, többször újra vásároltam már, de egy ideje nem látom már a Rossmannokban, más foglalta el a helyét. Nem tudom, ez csak ideiglenes vagy nem lesz kapható többé, de akkor nagyon szomorú leszek, mert már kifogyóban van az utolsó tubusom és nem találtam más korrektort, ami ennyire passzolt volna hozzám.

Essence Girl Squad Arcformázó Ecset

Essence Girl Squad Arcformázó Ecset
2019. február 11.

Nagyon puha, selymes szőrű ecset, a kollekcióból a kedvencem lett. A szemem alatti részt és a T zónámat púderezem vele,arra tökéletes.
A nyele nem tetszik, de ebből a szettből egyiké sem...

Essence Girl Squad All-Rounder Krém Ecset

Essence Girl Squad All-Rounder Krém Ecset
2019. február 11.

Ha lehetne nem adnék neki csillagot, annyira nem jött be. Csíkoz, foltoz, kemény, lehetetlen eldolgozni vele bármit is.
Ennek a kollekciónak a nyele sem a kedvencem, de más ecseteknél elviselem mert azok legalább jók,pl. Soft Sophie az egyik kedvencem lett.
De ez a Flawless Fonda ecset teljes pénzkidobás volt.