réka

Regisztráció dátuma: 2011. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Indeed Labs Vitamin C24 22% + 2% Vitamin C Cream

Indeed Labs Vitamin C24 22% + 2% Vitamin C Cream
2022. március 17.

Nem ezt vártam.Elsőre nem igazán tetszik. Gondolom a magas c vitamin tartalom miatt, de kifejezetten csípett felkenés után és később is.Sose bírtam a szilikont, ebben igen előkelő helyen szerepel és érzetre is nagyon meghatározó.Ráadásul savanyú ízű lett a szám széle tőle. Nem vagyon benne biztos, hogy hosszabb távú tapasztalatokról be fogok tudni számolni, mert egyáltalán nem biztos, hogy rendszeres használója leszek.Lehet, hogy teljes pénzkidobás volt?

update: egyértelműen pénzkidobás, kuka lett a vége. Használtam, de valahogy még keményebb lett az állaga, végül már nem szívódott be egyáltalán, csak maszatolódott az arcomon.Minusz csillag miért nincs?

Bourjois Le Petit Strober

Bourjois Le Petit Strober
2022. március 17.

Kidobtam. Gyönyörű pezsgő szín, de az arcomra feltenni semmilyen eszközzel, se kézzel nem sikerült.Annyira kemény, hogy csak valami durva sörtéjű ecset lehet képes felvenni, de olyannal nem szívesen érinteném az arcomat.Végső esélyként megkapargattam a felületét, de így sem lett teríthető por.

Clarins Body Smoothing Hidratáló Testápoló Tej

Clarins Body Smoothing Hidratáló Testápoló Tej
2021. április 9.

Csatlakozva a többi lelkendezőhöz szerintem is nagyon jó.Amit vállal azt tökéletesen teljesíti és valóban 48 órás a hidratáló hatása ami a hozzám hasonló lustáknak előny.

1 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ