reka0122

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Tati Beauty Textured Neutrals Vol. 1 Eyeshadow Palette

Tati Beauty Textured Neutrals Vol. 1 Eyeshadow Palette
2020. július 13.

Bármennyire is basicnek tűnik ez a paletta annyira nem az. Tartósságban hihetetlen, minden formula kibírt legalább 14 órát stabilan, persze megfelelő primerrel.
A matt színek: nagyon pigmentáltak, valamelyik picit porzik, de nem mindegyik. Ez igazából nem befolyásolja a minőségét, nem olyan mértékű mint az abh paletták esetében. Iszonyat hamar satírozhatók, gyönyörűen összedolgozhatók. Tényleg valahogy pont oda kerül, ahova kellene.
A sequin sor: meglepő, mert a mac palettámban találkoztam ehhez hasonló formulával, de az mégsem teljesen ilyen. Textúrában a mattra hasonlít, könnyű vele dolgozni, de még nem igazán próbáltam ki minden színt a sorból.
Matalic: inkább szaténos mintsem csillámos állagú.
Glitter: könnyen tapad, minimális pergéssel egy egész estés bulit is végig bír és egyáltalán nem szúr. Brutális színek és brutális csillogás, szépen “keverhetőek”.
Minden pénzt megért, alig várom, hogy legyen következő kiadás.

Morphe The Jeffree Star Eye Brush Collection

Morphe The Jeffree Star Eye Brush Collection
2020. június 15.

Hihetetlenül jó a súlypont eloszlatása az ecseteknek, pont tökéletesen kézre esik ezáltal. Nagyon jó minőségűek könnyű velük dolgozni, szépen teszik a dolgukat. A szemöldök ecset és liner meglepően precíz.

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater
2020. június 15.

Jesus...annyira parfümözött, hogy ez már nem csak az arcomnak szörnyű, hanem a lelkemnek sem tesz jót. Próbálok odafigyelni, hogy ne használjak az arcomat lehetőleg semmi olyat, ami károsíthatja azt. Valahogy ennek a parfüm tartalma nem tántorított el, mondván hogy a drága jó fix+ is parfümös. Az illata számomra kiábrándító, egyszerűen nem tudom elviselni. Viszont a termék jó, szépen hidratál, nem hagy semmilyen érzetet, nyugtat és tényleg felfrissít.