Reka05

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aveo Nepáli Menta és Dinnye Tusfürdő

Aveo Nepáli Menta és Dinnye Tusfürdő
2018. június 25.

Egyszerűen imádom! Ez az illat baromi jól el lett találva, igazi dinnyés illat (főleg a dinnye dominál benne, a menta szerintem csak enyhén érezhető) egy kis kellemes mentával. Már elhasználtam vagy 5 flakonnal, de biztosan nem ezek voltak az utolsók. Amíg kapható tuti beszerzek még belőle jó pár flakonnal. Az ára 245 Ft, én akciósan 200 Ft-ért jutottam hozzá, szóval baromira megéri ár-érték arányban...Pláne olyan csajoknak, mint én aki kb locsolja a tusfürdőt zuhanyzás közben és 1-2 hét alatt már kerül is elő a következő tubus tusfürdő :D

Avon Mark 3D Szájfény a Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Szájfény a Teltebb Ajkakért
2018. január 8.

Nem vagyok az a rúzsos lány, inkább szájfényeket szoktam használni (az ajakápolón kívül persze) ha valamit felkenek az ajkaimra. Nekem a Pink Pout árnyalatban van meg, és elégedett vagyok vele. Tetszik, hogy nincs durva erős színe, olyan jó hűsítő és bizsergő érzés amikor felkenem. Nyáron különösen szerettem viselni, tartós is szerintem. Mikor ezt használtam többször kaptam dicséretet is, milyen szép szájfényem van :)
Az ajkaim méretével elégedett vagyok, igazából nem is a dúsító hatás miatt vásároltam meg, egyszerűen csak kíváncsi voltam erre az akkor újnak számított Mark szájfényre. Szóval dúsító hatását nem igazán vettem észre őszintén magamon, viszont amikor a húgomnak kölcsönadtam azért szemmel látható volt a változás. Neki viszonylag vékony ajkai vannak, főleg a felső. Majd amikor felkente és eltelt egy kis idő észrevehetőbb volt a különbség, még vicceltem is vele, hogy nézd lett szád :D Nyilván nem azt mondom, hogy felér egy ajakfeltöltéssel ez a szájfény, de szerintem nem is ezt kell tőle várni (na meg más ilyen szájfényektől sem szerintem). Aki kacsa szájat akar az menjen plasztikai sebészhez :D

Avon Relaxing Provance Spa Kézkrém

Avon Relaxing Provance Spa Kézkrém
2018. január 3.

A kiszerelés szuper, mert csak bedobom a táskába és kis helyen is elfér. A csomagolás szép és egyszerű, a kézkrém illata is tetszik (bár én imádom a levendulát). Őszintén gagyi és nagyon mű illatra számítottam amikor megrendeltem, de egészen felülmúlta a várakozásaimat, mert kellemes levendula illata van. Viszont az ára nem a legkedvezőbb, mert 600 Ft-ért vettem ezt a pici kiszerelést. Viszonylag hamar beszívódik a krém, viszont a hidratálása nem tart túl sokáig. Sokszor érzem bizonyos idő elteltével, hogy már megint húzódik a bőr a kézfejemen és száraz :/