reka12519

Regisztráció dátuma: 2021. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Versed Press Restart Gentle Retinol Serum

Versed Press Restart Gentle Retinol Serum
2021. december 8.

Külföldi oldalakon azt írták róla, hogy mint retinol, nem csinál semmit, viszont nagyon gyengéd.
A márka is azt írja, hogy az érzékeny bőrűeknek ajánlja, valamint a kezdő retinolozóknak. Nos, én is azért vettem meg, mert valahogy el akartam kezdeni a retinolt, viszont a fókuszom a pattanások eltüntetésén van továbbra is, ezért gondoltam kezdetnek jó lesz. Mivel ráncaim nincsenek, így nem tudom igazából megítélni, hogy anti-agingben mit tud, de ami biztos, hogy nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál, nagyon praktikus adagolni is, és a pattanásokon is segít.
Összességében semmi negatívumot nem tudok felhozni rá, érzékeny bőrűeknek ( / kezdő retinolozóknak) szerintem jó választás.

Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2021. november 1.

A mitesszerek miatt vettem, mert a bőröm most már nem pattanásos, mint tinédzserként volt...Egészen addig volt így, amíg el nem kezdtem ezt a terméket használni. Sorra bújtak elő, és nem purging volt, tényleg csúnyán pattanásos lettem tőle, így abbahagytam a rendszeres használatát. Miután javult a helyzet, a mitesszerek miatt vissza-visszanyúlok hozzá heti kb. 2 alkalommal, de néha még ezt is soknak érzem. Ha lesz egy pattanásom, erre fogom, és abbahagyom megint a használatát. Nekem többet ártott, mint használt azontúl, hogy fel sem szívódott rendesen, nem szerettem használni.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. november 1.

Engem nem ütött ki, viszont nagyon ragadt, nem szívódott be, ráadásul az elkenés közben fehér rétegű volt, egyszóval kellemetlen volt használni. Elhasználtam az üvegcsét, mivel a testem többi részén viszont a pattanásokat halványítgatta, ha egyszer-egyszer felkentem, szóval gondolom tud valamit, de arcra nem volt jó használni.

1 MÁRKA