reka1989

Regisztráció dátuma: 2019. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2021. június 24.

Nem értem, én sem mi ez a kapros, uborkás dolog a többi kommentben, én semmi ilyet nem érzek, de mindenkin más persze egy illat. Nagyon elegáns illat, különleges, fás, már-már férfias, nekem pont ezért tetszik. (az uborka egy friss illat, ami erről a parfümről nem mondható el, mert "nehéz" télies inkább). Nagyon nehezen találtam rá, a kínálat 80%-ától fáj a fejem és hányingert okoz, ez az illat nem. Nagyon ajánlom azoknak akik a különlegeset keresik, nem a tucatillatot és nagyon tartós.

Biomed Citrus Fresh Complete Care Szájvíz

Biomed Citrus Fresh Complete Care Szájvíz
2020. szeptember 28.

Teljesen oda voltam meg vissza, hogy végre sikerült egy olyan szájvizet találni, ami nincs tele vegyszerrel. Használat során azonban kiderült, hogy marja a torkom, ha este használom reggelre olyan mintha torokfájásom lenne és a másik fájdalmas tünet, hogy kicsípte a számat, a szájszélet sebesre :( . Nem tudom, hogy én vagyok e allergiás egy összetevőre, valószínűleg. Nagyon sajnálom, ezért teszteltem is többször és nyilvánvaló, hogy a termék okozza.

Dove Purely Pampering Coconut Milk Szappan

Dove Purely Pampering Coconut Milk Szappan
2019. június 13.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Nem szárít, isteni illata van, csak ajánlani tudom. Számomra sokkal jobb, mint egy tusfürdő. Mióta Dove szappant használok, nincs szükségem testápolóra.