Réka91

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. május 20.

A 10-1-est próbáltam és meg vagyok elégedve vele. A doboz hátulján lévő színverziókból az egyik teljesen bejött. A szaga a szokásos hajfestéké. Felkenve meglepett, hogy nem csípett, csak bizsergő érzésem volt, az is felkenés után kb 10 perccel jelentkezett. Nem bántotta a fejbőröm, nem szárította ki a hajam és nem is hullott ki több, mint szokott. Olyan puha volt a hajam mosáskor, mintha pakolást mosnék le. Ez a hatás maradt is. Érdemes kipróbálni.

Solanie Hidratáló Gélmaszk

Solanie Hidratáló Gélmaszk
2020. április 28.

Azt nyújtja, amit ígér. Se többet, se kevesebbet. Használat után puha, hidratált lesz a bőr. Nyilván felszíni vízhiányra hat, ne várjuk el tőle, hogy nagyon száraz "aszott" bőrrel csodát tesz. Ezt nem arra találták ki.

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30
2020. április 17.

Tavaly találtam rá, de sajnos csak online, drogériákban nem láttam. Nem okozott irritációt, jó a fényvédő hatása és mattít is. Na, persze nem egész napra, de akkor sem tocsog az ember a zsírban, mint általában a fényvédőktől. Vállalhatóan kifényesedik a bőr. Nekem ugyanazt a hatást hozza, mint az Eucerin hasonló terméke, csak kb. fele annyiba kerül. Már újrarendeltem.