Rekaa09

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2019. október 4.

Ár-érték arányban a legjobb, az összetevői szépek. Én sminkelek is rá, teljesen jól működik úgy is. Volt már olyan termék, ami állagra jobban bejött, de az 2x ennyibe is került. Így visszatértem hozzá a téli időszakra. Nyáron jobban szeretek egy könnyebb, legalább 30as fényvédőt. De télre jó választás.

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion
2019. október 4.

Szuper termék. Reggel-este ezt használom hidratálóként. Ha száraz a bőröm 2 rétegben is. Másnapra elmúlik a szarazság. Szeretem az állagát, a kiszerelését- hogy nem tégelyes. Az ára is szuper. 1 hónapja használom, biztosan újraveszem, ha elfogy. Nem spórolok vele, de még így is alig fogy belőle. Nincs nehéz állaga, lehet rétegezni.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2019. október 4.

Eddig a Rimmel transparent púderét használtam. De kiakartam próbálni valamilyen színtelen terméket is. Az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Sokkal természetesebb a hatása, és az ára is kedvezőbb.

Up.date: Már a 3. Terméket használom el, de a végére mindnek szétjött a csomagolása,.ettől függetlenül ez egy jó termék.

Végül sokadik újravétel után meguntam, hogy mindig szétjön a csomagolása, és a púder is könnyen törik. Többet nem hiszem, hogy újraveszem.