rekacska24

Regisztráció dátuma: 2015. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CD Kéz- és Körömápoló Krém Homoktövissel

CD Kéz- és Körömápoló Krém Homoktövissel
2018. november 20.

Pár napja vásároltam, közel 20 perces szaglászás, összetevők olvasása és válogatás után esett a választásom a erre a krémre. Nagyon nem bántam meg, imádom az illatát, gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál. Az illatát nagyon sokáig érezni.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2018. október 30.

Update: sok spirált kipróbálva visszatekintve ez vált be a legjobban. Az a baj szeretek mindig újat kiprobalni, hogy na most hátha megtalálom az IGAZIT, és sosem maradok még egynél.

Azt, hogy a keféje 360 fokban elfordítható akkor vettem észre miután itt elolvastam :D
Eleinte jobban szerettem, de így kifogyóban mar csomósodik tőle a szempillàm és póklábszerű is, de a szép fekete színe még így is megvan és összességében még így is szeretem, ám még mindig keresem a tökéletes spirált :)
Szépen ki lehet vele festeni az alsó szempillákat is.

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2018. október 30.

Update: nagyon jó kis termék ez, hiába kicsi, keveset kell használni belőle így sokáig elég. 4 csíkot húzok vele az arcomra, sminkszivaccsal elegyengetem, a fedése megfelelő az árnyalat tökéletes, már azért nem használom nehogy elfogyjon. :)

Régóta megvan ez az alapozó, de valahogy csak úgy van magának nem tudom mit kezdjek vele. A táskámba szoktam bedobni mert kicsi, és ha javítani kell a sminkemen legyen nálam valami. Elég sokan dicsérik, ahogy itt olvasom, szóval holnaptól elkezdek kísérletezni vele, és jövök az update-tel :D