rekamer

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2019. január 9.

Nem volt még ilyen sminkes objektumom, csak ceruzát használtam eddig. Ismerősnek is megvan, ő nagyon szép szemöldököt tud vele csinálni csak a waxxal. Nem tudom hogy csinálta, nekem a wax nem volt elég pigmentált elérni az ő hatását. Én csak a púdert használva tudtam magamnak kulturált szemöldököt varázsolni, úgy tökéletes. A kettő együtt nekem túl durva, erős hatású volt. Összeállt a por a waxon kis galacsinokba, valamint zsírosan csillogott foltokban a szemöldököm. Gyakorlok még vele, lehet én csinálok valamit rosszul, mert a kommenteket olvasva eddig mindenkinek bevált termék, csak nekem nem 100%. Majd updatelek.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Peeling

Neutrogena Hydro Boost Aqua Peeling
2018. november 14.

Nem tudom, hogy ugyanaz-e, mint az exfoliator hámlasztő bőrsimító gél, ami nekem van. Összetevő alapján ugyanaz.
Én azt hittem, kémiai hámlasztót vettem :O Najó, a mikrogyöngyökkel legfeljebb nem dörgölöm az arcom. Lentiek mondják, hogy tisztít. Én összezavarodtam.

Felkenve vízzel érintkezve tényleg elkezd habzani. (Én azért előtte tisztítok még.)
Az arcom savszűz volt, mikor először felkentem, emiatt szem alá két vörös ekcémás foltot csinált nekem grrr.
Két hét szünet után újra használva heti 2-3 alkalommal már tűri a bőröm. A mikrogyöngyök miatt csínján kell vele bánni, mert most is képes vagyok vele túlhámlasztani a bőröm.

Amiért jó a termék:
- nagyon kevés kell belőle és az egész arcod beteríted vele
- AHA hámlasztó létére relatíve olcsó
- az életbe' nem fog elfogyni, ha csak hámlasztásra használod heti párszor
- azt csinálja, ami rá van írva

Amiért nem jó:
- habzik, pedig nem tisztító elvileg (wtf)
- a mikrogyöngyök miatt túlhámlaszthatod magad
- parfüm: irritálhatja a bőröd, ha hajlamos vagy rá
- nincs ráírva hány százalékos benne a hatóanyag, így használati gyakoriság és más termékekkel együtthasználás terén sötétben tapogatózol (én nem hiszem el a címkének, hogy ezt a terméket naponta lehet használni)

Sunfleur Kénes Arcradír

Sunfleur Kénes Arcradír
2018. október 27.

Rég nem találkoztam vele boltban. A bőrradírozásra úgy kell használni, hogy száradás után le kell morzsolni az arcodról. (Szép kupi lesz tőle a mosdóban)
Rajta volt a használati utasításon, ha jól emlékszem. Így nem kell suvickolni az arcodat fél órán keresztül, mert amúgy ragaszkodó.
Habár pattanásom nem lett kevesebb (akkoriban még trash arcápolási rutinom volt, lehet azért), viszont több, mint 1 hétig összehúzta a pórusaimat :O
A szaga kénes volt, lehet az újabb gyártmányokat széjjelpacsulizzák. Más negatívum, amit fel tudok hozni ellene, hogy szárítja a bőrt, valamint a pumpába beleszárad folyton a termék és nem tudod mindig kukacban kinyomni belőle.
Nekem hiányzik a termék pattanásnyomkodás utánra, újravenném, ha látnám valahol.