rekamer

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Konopka's Kiegyensúlyozó Arctonik

Dr. Konopka's Kiegyensúlyozó Arctonik
2019. április 11.

Kellemes kis tonik, teszi, amit tennie kell. Habár ha sokat talál az ember löttyinteni belőle, az arcon elkezd habzani mozgatás közben. Én személy szerint ki nem állhatom a szagát, de a flakon vége felé érve már ok. Reggel-este használom, tök jó, hogy nem ragacsos utána az arcom.

Crystal Body Deodorant Stick

Crystal Body Deodorant Stick
2019. április 11.

Nekem a 120 grammos kristálytömb van meg, elég vegyes érzéseket táplálok vele kapcsolatban.

Első kő dezodorom, sok összehasonlítási alapom nincs. Bioboltban találtam, de eléggé elszállt áron, ha jól emlékszem 2400 ft körül volt.

Tavaly nyáron vettem, előírás szerint zuhanyzás után benedvesítve kell bedörgölnie magát vele az embernek. Már akkor hónalj szaga lett a tömbnek, ami az istenért nem akart kiszellőzni (egyéni szoc problem). Nappal semmit sem védett. Behajítottam a szekrénybe, hagytam ott porosodni.

A héten elfogyott a sima dezodorom, pénzt nem akartam költeni, újra elővettem. Tavasz van, nincs meleg, nem izzadok még különösebben.
Most azzal a különbséggel használom, hogy zuhanyzás után is meg reggel felkelés után is bekenem magam vele. (A használati módot még most is szoknom kell "normális" deokhoz képest.)

Amennyire rosszul teljesített legutóbb, annyira jól teljesített most. Nem izzadok, nem vagyok büdös és fekete ruhán nem hagy foltot. Hozza, amit ígér.

A tartójával nem vagyok én sem kibékülve, úgy érzem, egy erőteljesebb mozdulat és kitörik a helyéről és összetörik (vagy a mosdókagyló törik össze alatta).

Jó pont, hogy illatmentes és nem rondít bele a parfümök illatába.
(Amúgy a csomagoláson miért férfi dezodort ír? :'D )

Meglátjuk, hogy melegebb időjárásban hogyan fog teljesíteni, valamint sportolás mellett. Egyelőre adok neki 5 csillagot.

Update: Sétáltam három utcát bőrdzsekiben 10 fokban, máris csatakos és büdös vagyok mindenhol, reggel és este kenés mellett is.
Rohadt nagy humbug az egész, pénzkidobás.

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő
2019. április 6.

....csak nekem van irdatlan erős késztetésem megnyalni ezt a tusfürdőt, mert egzakt fagyi illata van?
Tud, amit egy tusfürdőnek tudni kell. Fagyi illatú nem lettem tőle. :/
A csomagolással annyi bajom van, hogy alul hajlamos kifolyni, ha az ember lánya figyelmetlenül gyengébben pattintja vissza a kupakot. Sokat láttam a boltban is kifolyva. Ár-mennyiség arányban nem veri le az Isana és Balea tusfürdőket, de még az olcsó kategóriában van így is.