rekamye

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Pupa Made To Last Lips Vízálló Szájkontúrceruza

Pupa Made To Last Lips Vízálló Szájkontúrceruza
2016. február 24.

Szép, nagyon pigmentált színe van, valóban vízálló és bombabiztos! Kézfejemen próbálva azt mondanám a legjobb szájceruza. Kellemes állagú, kicsit kemény, szemet gyönyörködtető színű, és mindent betart, amit ígér.
Viszont!
Az ajkam általában vagy teljesen normális, vagy száraz, főleg télen. Ilyenkor ajakápolót használok rúzsozás, vagy szájceruza előtt, hogy ne legyen töredezett és ronda a termék felkenve, illetve ne szárítsa ki még jobban egy-egy rúzs.
Az a problémám, hogy egyszerűen nem fog a ceruza! Konkrétan lehet több szín jönne belőle, ha kupakkal rajta használnám... Ha aláhidratálok, egyáltalán nem fog a színe, ha nem hidratálok alá, kicsit felcserepesedik és nem lesz egységes.

Egyébként jól megvan rajta bármilyen rúzs, tényleg kiemeli a színét. Sok gyönyörűséges árnyalatban lehet kapni és tényleg mindent hoz, amit ígér. Vízálló és nagyon tartós. Csak ezért ér meg 3 csillagot.

Lush Popcorn Ajakradír

Lush Popcorn Ajakradír
2016. február 24.

Sajnos főleg télen nagyon szárazak az ajkaim. Hidratálót -pl carmex- használva is eléggé kicserepesedett és sok az elhalt bőr (ez részben köszönhető a szájrágásomnak is). Szóval úgy döntöttem, kipróbálom ezt a kis terméket, ami igazából nem kis, hanem rengeteg termék! :D Kis tégely, sok ajakradír!
Az illata ÁÁÁÁÁááááááááááh! :D imádom! Az íze is finom, de a legjobban mégis csak a hatásáért szeretem.

Használat előtt benyálazom a szám -bocsánat-, aztán a középső ujjamat belemártogatom, tapogatom a termékbe, és már mehet is a radírozás! Szépen leszedi az elhalt hámsejteket, és nagyon könnyen le lehet kaparni utána a nem kívánt bőrcafatokat. Gondolom azért is, mert felpuhítja a bőrt. Ugyanis használat után nagyon puha, finom ízű és sima lesz a szám, ami nekem ilyenkor minden pénzt megér!

Jó termék, hatásos, sokáig elég és még finom is! :D

Kiko Infinity Szemhéjpúder

Kiko Infinity Szemhéjpúder
2016. február 24.

Elég sok árnyalat van meg belőle főként nude, barnásabb, vagy arany színekben. 9-10 darabom van talán összesen, úgyhogy kaptam hozzá egy nagy szemhéjpúder palettát. (Ezért IS imádom a Kiko-t :D Mindig adnak valamit ajándékba!)

Olyan, de olyan gyönyörűek a színeik! Istenem, élvezet velük dolgozni! Az árukhoz képest jól pigmentáltak, és nagyon jól lehet őket kontrollálni. Az sajnos viszont igaz, hogy nem elég egyszer felvinni egy árnyalatot, ha intenzíven ki szeretnénk hozni a gyönyörűséges színét. A színek és a visszafogott, tökéletesen csillámos darabok kicsit az Urban D. Naked paletta világára emlékeztetnek.

Önmagukban nem próbáltam még, de ha alá van alapozva valamivel, -alapozó, korrektor, szemhéjalap- akkor nagyon sokáig fennmarad eredeti állapotában. Ha reggel 6-7 óra környékén felteszem, késő délután kell csak rajta valamit igazítanom, ha nagyon bele akarok kötni.

Fantasztikus színek és minőség azért az árért, amit a Kiko kínál!