rekanagy06

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Mac Prep+Prime Fortified Skin Enhancer SPF35

Mac Prep+Prime Fortified Skin Enhancer SPF35
2012. július 10.

Én a bőr pirosságát elfedő Neutralize árnyalatot használom és nagyon szeretem ! Szép egységes bőrképet eredményez, de problémás bőrűeknek én sem ajánlanám önmagában. Kellemesen hidratálja a bőrömet, viszont fénylik felvitel után. Én a Bourjois Healthy Balance kompaktjával használom, együtt verhetetlenek számomra. Ha alapozót feltétlen nem is, de egy leheletnyi réteg púdert mindenképp kíván ez a krém, viszont még így ez a két réteg is nagyon könnyed viselet, észrevehetetlen. Bár elég drága, de én napi használat mellett nagyjából fél év alatt fogyasztottam el egy tubussal, úgyhogy nagyon esélyes, hogy újra vásárolom.

Kallos Gogo Kényeztető Tusfürdő

Kallos Gogo Kényeztető Tusfürdő
2012. május 9.

Nekem kifejezetten szárította a bőröm, ezért pár használat után elajándékoztam. Így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyi ideig elég egy ilyen tusfürdő, sem arról, hogy mennyire tartós az egyébként kellemes illata, mert nekem rögtön testápolóznom kellett utána. Akinek a nem megfelelően hidratáló tusfürdőktől hajlamos kiszáradni a bőre annak nem ajánlom, de egyébként másnak beválhat. Bár az ára kedvező, így nem érzem túl nagy pénzkidobásnak, de semmiképp nem vásárolnám újra.

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2012. április 23.

Úgy érzem előttem már minden szépet és jót elmondtak erről a kis csodáról, rosszat pedig én nem tudok mondani róla. Nekem tökéletes, mert azon túl, hogy van egy leheletnyi selymes és természetes hatású fedése még a bőrömet sem szárítja.