Rekanna1

Regisztráció dátuma: 2019. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2021. március 30.

Párszor használtam eddig reggelente, de nem jött be. Lehet, hogy jó a C vitamin a bőrnek, az nem is zavarna, hogy csíp, de az a szilikon, olyan, mintha faggyút kennék az arcomra. Nem szívja be, a sminket nem lehet rákenni, morzsolódik. Egynlőre ezért csak 2 csillag. Megpóbálom még este, de szerintem nem lesz a kedvencem.

Update:
A véleményem nem változott, este természetesen nem zavart az állaga, viszont sárga lett tőle a szép fehér ágyneműhuzat. Oké, a C vitmaminnak ez gondolom egy alap tulajdonsága, de erre felhívhatnák a figyelmet. fácit: sok hűhó semmiért...

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2021. február 10.

Első retinilos krémem, egyenlőre bevált, igaz a szemkörnyéki ráncoknál nem tapasztaltam nagy változást, de még kivárom (1 hónapja használom). Addig is megelőlegezek 5 csillagot, mert jó az állaga, jól szívódik be és simábbnak, feszesebbnek találom a bőrömet. Egyébként külföldről szereztem be, mert ott olcsóbb volt és ingyen minták is jártak hozzá, de volt már amit a Skinsmart oldalán vettem és velük is nagyon meg vagyok elégedve.

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2021. február 10.

Szerettem volna környezettudtosabb lenni, de ez a sampon hosszú hajra nem jó. Szárítja és gubancolja. Szerintem, mint sampon nem rosszabb tulajdonságokkal rendelkezik, mint a folyékonyak, de ez nőknél, hosszabb, festett, strapásabb hajnál kevés. Hiányzik az a puhaság utána, ami balzsammal kiváltható részben, de egyenlőre nem győzőtt meg, nem biztos, hogy újra veszem.