rekarebeka

Regisztráció dátuma: 2017. február 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea 3-Klingen Einwegrasierer

Balea 3-Klingen Einwegrasierer
2017. augusztus 27.

Nagyon megtetszett a csomagolása, úgyhogy egyrészt azért döntöttem emellett a borotva mellett. :) Valamint 8 darabos, szóval számomra teljesen megérte megvenni. A szőrt szépen eltávolítja, jól lehet használni. 5 csillagot adok neki, mert szerintem tökéletes kis borotva. :)

Balea Soft & Clear Anti-Pickel Gel Mitsalizylsaure

Balea Soft & Clear Anti-Pickel Gel Mitsalizylsaure
2017. augusztus 25.

Nagyon szépen leszárítja a pattanásokat, csökkenti a gyulladást. Ezeken kívül hűsít is, ami szintén nagyon jó tulajdonsága ennek a kis terméknek. Nekem nagyon bevált, a párom is kipróbálta és számára is kiváló volt. Biztosan újra veszek ilyet, ha elfogy - ami nem mostanában lesz, mert szerencsére nem kell sokszor használnom és nem is kell belőle sok egy-egy pattira. :) Ajánlom másnak is és részemről hatalmas 5*-öst érdemel. :)

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2017. augusztus 13.

Ez a testradír tényleg radíroz. Olyan, mint a dörzsi papír. :D De aki bírja, annak kiváló lehet. Nekem például beválik, mivel bírja a bőröm ezt a fajta erős radírozást. Az olajos rész és a só valóban külön válik, viszont én kézzel szoktam elkeverni használat előtt közvetlenül. Használata után megmarad az olaj a bőrön, de nekem ez jó hidratálásra. Az egyetlen negatívum az, hogy mivel ekcémám van, ezért amikor ki van száradva a kezem, és ki van repedezve, akkor elég rendesen csípi, de ugyanez igaz a sebekre. Viszont a kéz védelmére nagyszerű egy gumikesztyű használata. :) Az 5 csillagot tőlem megkapja, mert számomra bevált. Megérte megvenni.