rekaret

Regisztráció dátuma: 2021. május 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. május 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 144 eladás
Megnézem

Aromax Szemkörnyékápoló Szérum Eye’fective Hatóanyaggal

Aromax Szemkörnyékápoló Szérum Eye’fective Hatóanyaggal
2024. január 11.
(!)

Tesztelésre kaptam. Az olaj kellemes állagú, könnyen felszívta a bőröm és nem okozott irritációt. Az golyós adagoló viszont kifejezetten rossz, alig enged át a termékből. Percekig kellett a kézfejemen görgetnem oda-vissza, hogy értékelhető mennyiséget kinyerjek. Ezért a szemem környékén nem is használtam, mert túldörzsölte volna azt a finom bőrt. Lehet, hogy csak az enyémnek hibás az adagolója, de nagyon megnehezíti a használatot, ezért a 3 csillag.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
2023. június 8.

Egy ismerősöm használja, kb. fél doboz elhasználása után (heti 3x) még nem mutatott semmilyen eredményt. A sötétre festett hajúak vigyázzanak vele, mert az ő fekete haját világos vörösre színezte/szívta ki ott, ahol alkalmazza.

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém
2023. május 25.

Kellemes az illata és az állaga is, sminkelni is lehet rá, ha hagyok neki 5 percet a felszívódásra. Az összetevői kifejezetten tetszettek, de sajnos nekem egy nap után sok kis pattanást okozott a homlokomon, pedig egyáltalán nem vagyok az a pattanásos fajta, és a bőröm sem érzékeny.
Ilyet eddig még csak egy olasz márka kozmetikumainál tapasztaltam, majd összevetem az összetevőket, hátha kiderül, hogy mi okozza.
Kár, nagyon vártam, és nagyon szerettem volna, hogy működjön... másnak talán nem lesz vele ilyen problémája. Jó lett volna, ha jó lett volna :/

1 ÖSSZETEVŐ

Gel Base Kockázat: