rekashce

Regisztráció dátuma: 2017. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Magister Products Kókuszvíz

Magister Products Kókuszvíz
2018. október 7.

Bármennyi csillag lenne, maxra értékelném. Elhasználtam az első flakonnal, amit júniusban vettem, szóval elég kiadós volt. Eddig mindig gondban voltam az arctisztítással, semmi sem volt az igazi, nem tudtam semmit reggel-este naponta használni anélkül, hogy néha-néha szüneteltessem vagy véglegesen félretegyem a fél dobozt...Nehéz bánnom a bőrömmel, mert tisztításkor nagyon könnyen kiszárad, ugyanakkor zsírosodásra, pattikra hajlamos. Hát szerintem pont azért vált be annyira ez a csodás termék, mert tényleg csak annyira tisztít, amennyire muszáj. Rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen nincs szüksége az arcomnak a mindennapos “drasztikusabb”, tisztításra, azt elég a peelinges-arcpakolásos rituálék alkalmával.
Az illata isteni (pedig nem vagyok kókuszfan, sőt...), a tust, spirált szépen könnyedén leszedi, nem húzódik a bőröm, inkább puha, egységes lesz. És tényleg ez az első cucc, amit ilyen lelkesen az utolsó cseppig elhasználtam szinte minden nap, reggel-este. Egyébként én nem nagyon próbáltam fönthagyni (mint egy tonikot), valahogy nem érzem kényelmesnek. Általában áttöröltem egy koronggal az arcom, amíg fogatmostam fönt volt, majd lemosakodtam, nekem így vált be :)
(Most ugye elfogyott és még nem tudtam venni, úgyhogy addig mézes joghurttal helyettesítem. Ezt is melegen ajánlom ínségesebb időkre, mert szintén csodaszer, legalábbis nekem)

Magister Products Biorytmus Dezodor

Magister Products Biorytmus Dezodor
2018. február 8.

Lassan két hete használom nagy örömömre. Tényleg nagyon örülök, hogy most ezt a natúr deót választottam kipróbálásra (már többféle natúr megoldást próbáltam, de semelyik nem vált be) miután az előző megszokott teljesen hatástalanná vált. Amióta használom, még egyszer sem éreztem szagot se a ruháimon, sem magamon, pedig szerintem az átlagnál jobban izzadok. Hatalmas megkönnyebbülés volt, ugyanis az előző használatával már minden egyes nap rémkellemetlen volt az izzadás minden szempontjából.
A stiftes megoldás elég praktikus, nem kell kézzel kenegetni, nem folyós vízállagú, mint egyes golyós deók, melyektől tocsog a hóni, hanem szilárd, de ahogy egyszer végighúzod a hónaljadon, tökéletesen kenhetővé olvad, így szépen felvihető. 3-4 húzás nekem elegendő, lehet, hogy kevesebb is, úgy még nem próbáltam.
Az illata csodafinom. Frissítő, mentholos hatású, kicsit citrusos, abszolút unisex. Viszonylag hamar elillan sajnos, viszont helyette nem keletkeznek szagok, csakis üde hóni marad. :)
Mindenkinek ajánlom, annak is, aki kicsit tart az alumentes, növényi megoldásoktól, de azért kacsintgat a természetes alternatívák felé. Szerintem nekik is tud bizonyítani. Az izzadást magát talán egy minimálisan mérsékeli csak, de olyan drasztikus hatást ne is akarjon az ember, amit az alumínium nyújt. (Nem is emlékszem, hogy mekkora a különbség, olyan régóta használok természetes deót).

Köszönöm, ez csodaszer!

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával
2018. február 8.

Elég sokáig használtam, kb. háromszor vagy négyszer vettem újra, örültem, hogy működik és natúr is, viszont az utolsó adagot már nem használtam el, keresnem kellett sos egy új megoldást.
Eleinte nagyon bevált (persze az izzadást nem gátolta ?szerencsére?) natúrságához képest főleg. Az illata isteni, az állaga viszont túl folyós, de ez a kompromisszum belefért. Talán fél éve volt egy váltásuk üvegről műanyag tégelyre (amikor megemeltem a polcról, azt hittem félig üres :D ) és gyanítom, hogy valami az összetételben is változhatott. Szenvedés volt már ez az utolsó tégelyes időszak, minden nap nagyon kellemetlen volt. Tiszta lucsok lett, szinte egyátalán nem szívódott be vagy száradt meg, inkább mintha összeadódott volna az izzadsággal...a szagot sem sikerült semlegesítenie többé. Kicsit bennem volt, hogy talán én változhattam, de nem, mert az új dezodor (Magister products) álomszépen teszi a dolgát...
Azért adok nagylelkűen egy második csillagot, mert régebben tényleg bevált, és azért csak 1 csillag a jelenlegi tapasztalatom után, mert a minősége romlott, viszont az ára változatlanul magas, továbbá nem gondolnám, hogy egy ekkora cégnek ilyen módszerekkel spórolgatnia kéne, kicsit az arcátlan haszonlesés érzékelhető, ahogy a legtöbb helyen.
Kiváncsi vagyok egyébként az újabb véleményekre, hogy vajon csak én tapasztaltam ilyen minőségbeli változást?