Best of Beauty 2019

rekav11

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2019. április 5.

Németországban használtam kb 10 éve (nem az enyém volt), kár, hogy nők számára nincs termékük, mert ez kifejezetten férfiak számára készített, erős férfiillattal rendelkező sampon. Amúgy férfiallatnak nem rossz, de nőként nem szeretnék ilyen illatú hajat. S amiért kár, hogy számunkra nincs: első mosásra nagyon dús, erős, fényes, jól fésülhető haj. Szuper termék. Férfiaknak. De mivel nő vagyok, így nem nagyon tudom használni. Na akkor most ez hány pont??? Levonok az illat miatt egyet, s legyen 4.

Catrice Art Couleurs Eyeshadow

Catrice Art Couleurs Eyeshadow
2019. április 5.

Borzalmas, a szemhéjra felvíve zéró intenzitású színhatás, s ami a bontatlan dobozban fényesnek mutatja magát, az a legeslegelső réteg alatt már matt. Ez nem szép lassan derül ki (persze az se lenne jó), hanem a !egelső használatkor, mert egyszer végighúzom rajta az ecsetet, s hopp, semmi fény, helyette csúnya matt szín. Kb kuka. :(

Catrice Highlighting Eyeshadow

Catrice Highlighting Eyeshadow