rekav11

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

La Roche-Posay Anthelios UV Age Correct Színezett SPF50

La Roche-Posay Anthelios UV Age Correct Színezett SPF50
2022. augusztus 15.

Egy a titok, nagyon-nagyon kevés kell belőle. Előbb vettem meg, mint hogy az itteni értékeléseket olvastam volna (nekem a Bioderma, Uriage, Vichy, Pupa, La Roche Posay csapatból eddig minden típusú arckrémnél ez volt a nyerő), szóval megijedtem rendesen. Eleve csak fél pumpányit nyomtam a tenyerembe, de végül annak is a fele kellett csak. Tény, hogy sötét, de ha nem kifejezetten világos valakinek az arcbőre, akkor nyáron még pont okés. (Én mindig mindenből a világosabbat veszem, ennél nem volt ilyen opció, s tényleg lehetne a színe lightosabb, de nekem még pont belefér.) Nehéz eloszlatni, de nekem egyáltalán nem ül meg a ráncokban, nem sárga vagy messziről is sötétbarna tőle a fejem, a hidratálása közepes, a fedése jó. A kérdés, ha negyed pumpányit viszek fel az arcomra, akkor mennyire véd az UV-sugárzástól. A fedéshez ennyi is elég, a védelem nálam így kérdéses, csak reménykedni tudok. Nekem a hidratálás hiányzik igazán, amiatt vonok le egy csillagot. A sok határeset (eloszlatás, szín, védelem) miatt lehet, hogy le kellene mégegyet, de márka iránti szeretet és amiatt, mert kapott itt már elég sok szigorú kritikát, én most jószívű leszek, s megadom a 4 csillagot.

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2022. augusztus 5.

A testvaját nagyon-nagyon szerettem, de az eltűnt a boltok polcairól. Ez sajná kevésbé hidratál, de az illata ennek is jó, szépek az összetevői és ár-érték arányban is ok.

Nature Box Avokádó Olaj Kézkrém

Nature Box Avokádó Olaj Kézkrém
2022. augusztus 5.

Ár-érték arányban teljesen ok. Könnyű krém, némi olívás illat. nincs vele gond. Nem csodaszer, de 4 csillagot megérdemel.