rekaviragm

Regisztráció dátuma: 2014. november 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. november 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Clarins Extra-Firming Mask

Clarins Extra-Firming Mask
2019. február 12.

Szintén termékmintát kaptam belőle. Nagyon finom, a kipirosodó, száraz, hámló bőröm szuperül helyre rakta a nappali krémmel. Úgy érzem, reggelre feltölti, kisimítja, és nyugtatja a bőröm. Egyelőre gondolkodom a teljes kiszerelésen, mert tényleg csodaszer, és ez az árán is meglátszik...

Clarins Extra-Firming Jour Nappali Arckrém

Clarins Extra-Firming Jour Nappali Arckrém
2019. február 12.

15 milis termékmintát kaptam belőle. Évszaktól függetlenül kipirosodik, száraz, hámlik a bőröm. Ez a krém, illetve az éjszakai maszk csodát tett vele.
Egyelőre gondolkodom a teljes kiszerelésű megvásárlásán, és tovább tesztelgetem a mintát, mert nem olcsó, de ha ilyen szuperül helyre teszi a bőröm, nekem megéri!

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2019. január 4.

Én annyira szeretném szeretni....Nekem a Rioja Red van meg, ami egy gyönyörű piros szín, de egyszerűen valahogy nem működik.
Az aplikátora rettenetes, nagyon nehéz szépen felvinni, amíg meg nem szárad, hajlamos elmászni. Gyönyörű matt finise van, de beül a barázdákba. Nem kopik egyenletesen, ha kicsit vastagabban viszed fel, ivás után pedig potyog. Viselni is kellemetlen, ahogy korábban írták, olyan, mintha tempera lenne a számon.
Sajnálom, mert amúgy szeretem a Sleek termékeit és tényleg ez lehetne a tökéletes piros. :(