Best of Beauty 2019

reku0304

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. január 19.

UPDATE
Hát, lányok úgy tűnik, hogy csak meg kellett tanulnom használni. A kis applikátorról leszedem a felesleget, így nem kerül annyi termék a számra, hogy teljesen kiszárythatná a számat. Diszkrét és gyönyörű.

Régi értékelés
Annyira szeretném szeretni, de nem hagyja... Kétszer próbáltam ki, lehet harmadjára is megpróbálom, de eddig ezt tudom róla írni... A Shabby Chic árnyalata van meg, ami gyönyörű. Az applikátora először furcsa volt, mert kicsi és olyan kezelhetetlen, de odafigyelésel pontosan fel tudtam vinni. Félszárazan gyönyörű volt, pont ilyennek képzeltem, de amikor teljesen megszáradt... Anyám... Hát valami borzalom. Több folyékony rúzsom is van, egyik se csinálja ezt... Annyira kiszárítja a számat, hogy ronda. Az összes ránc látszódik rajta, mintha vakolat lenne, és 15 perc után összeragadnak az ajkaim. Az ajkaim szélében meg olyan érzést keltett, mintha csomóban odagyűlt volna. Miért? :(
Tényleg olyan mintha ragasztó lenne benne. nnyira kiszárítja az ajkakat + annyira összeragasztja, hogy undorító lesz. Aztán korrigálni akartam, de amint rákentem egy kis ajakbalzsamot apró kis maszatokban jött le és foltosan kopott... Rá akartam tenni még egy réteget, de az alsó réteg emiatt feljött ugyanolyan apró darabokban. :( Nagyon szomorú vagyok, mert sok reményt fűztem hozzá.

Lush Sugar Plum Fairy Ajakradír

Lush Sugar Plum Fairy Ajakradír
2017. január 8.

Nagyon szeretem a matt rúzsaim előtt használni, mert egyenletessé teszi az ajkaim felszínét. Ahogy érzékelem nagyon sokáig elég lesz, külön tetszik, hogy öntartósító, így nem fog hamar rámromlani. :)
Az ízét imádom, de eleinte nagyon furcsa volt, hogy le lehet nyalogatni (sőt még most is az), ezért inkább lemosom a számrül a maradékot.
A-1 csillag nálam sem a terméknek jár, hanem az áráért (meg azért, mert ha a Lushba megyek nyilván nem csak egy cuccot veszek :(( )

Essence Ecsettisztító Spray

Essence Ecsettisztító Spray
2017. január 8.

Nekem tökéletesen működik. Egyszerre csak egy ecsetet kezelek vele, befújom és már rögtön törölgetem is, amíg nem párolog el az alkohol miatt. Amikor megszárad nagyon jó illatta lesz az ecseteimnek, ami sokáig benne marad. Biztos, hogy újra fogom venni, merft utálom kimosni az ecseteimet. :(