rekucccc

Regisztráció dátuma: 2018. november 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Mineralize Skinfinish

MAC Mineralize Skinfinish
2019. december 3.

Black Friday-kor 25% kedvezmény volt rá, ami azért elég jó indok volt, hogy kipróbáljam highlighter mániásként:) Sokáig elkerülte a figyelmem, de nemrég nagyon megfogott a Soft & Gentle árnyalat. Nagy kiszerelés, szerintem sosem fog elfogyni, de hihetetlenül szép. Imádom, hogy nincsenek benne óriási csillámok, nagyon szép fénye van, ami nem túl sok, még is nagyon szépen mutat, természetes, arról nem is beszélve mennyire tartós. 10-12 óra elteltével is látszik az arcomon, mikor a sminkem többi része már oda van, a highlighter még akkor is bomba :D imádom.

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk
2019. november 18.

Nagyon szeretem, édeskés illata van, könnyen beszívódik, és az én extrém száraz kezemet is jól kordában tartja így az őszi-téli időszakban. Mióta megvan, nem kell egész nap krémeznem a kezem, mert sokáig hidratáltan tartja. Simán veri a sokkal drágább kézkrémeket, akciósan 300 ft alatt volt az ára :D

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2019. november 18.

A sweeth mouth árnyalat van meg, ami egy kicsit rózsaszínes tónusú, kevésbé csillámos, inkább fényes szájfény. Nagyon szép, viszont semmi extrát nem tud, amit más szájfény ne tudna. Nekem unagyúgy ragad, és nem is tartósabb a többinél. Összességében szeretem, de az ára miatt levonok egy pontot. Ennél olcsóbban is lehet találni ugyanilyen jó szájfényeket.